Čistička vzduchu Hyundai PURIFY+HRP-420PH

Kód: 407
402 € / ks 335 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Možnosti doručenia

Elegantná čistička vzduchu HYUNDAI PURIFY +

bola navrhnutá pre alergikov, astmatikov a fajčiarov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná čistička vzduchu HYUNDAI PURIFY + bola navrhnutá pre alergikov, astmatikov a fajčiarov.
Ide o moderné riešenie, ktoré efektívne bojuje s fenoménom smogu vďaka 8-stupňovej filtrácii vzduchu. UV-lampa a ďalšie doplnkové funkcie ionizácie a odparovacieho zvlhčovania umožnia získať zdravý a čistý vzduch v miestnostiach až do 80 m2.

Moderné produkty v 21. storočí sa dajú ovládať na diaľku pomocou SMART zariadení a HYUNDAI ako moderný výrobca špičkových elektronických zariadení dáva vždy niečo navyše už v základe. Preto aj toto zariadenie má WiFi ovládanie cez aplikáciu zadarmo!

Toto ultramoderné zariadenie Hyundai Purify + bolo vybavené 8-stupňovým čistením vzduchu pre zabezpečenie najvyššieho používateľského komfortu. Je to možné vďaka použitiu množstva filtrov vrátane protiprachových, HEPA H13 či filtra s aktívnym uhlím, fotokatalytického filtra, ale aj molekulového sita či UV lampy. Čistička je navyše štandardne vybavená zvlhčovačom a ionizátorom vzduchu.

Dizajnové LED podsvietenie informujúce o kvalite vzduchu v miestnosti.
Čistička priebežne analyzuje kvalitu vzduchu vďaka presným senzorom a signalizuje ju podsvietením špecifickej farby. Zelená znamená, že kvalita vzduchu je optimálna, žltá dobrá, modrá prijateľná a červená zlá. Hladina smogu sa meria pre častice PM 2,5, ktoré najviac poškodzujú naše zdravie.

Vybavené UV lampou
Zariadenie Hyundai Purify + je vybavené UV lampou, ktorá je určená na zastavenie rastu baktérií a vírusov. Je to jedna z najúčinnejších metód dezinfekcie vzduchu. Vyžarovaná UV-C jednotka s dĺžkou 253,7 nm je pre používateľov úplne bezpečná správnym umiestnením lampy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
UV Lampa: áno
Integrovaný WiFi modul: áno
Zvlhčovač: áno
Ionizátor: áno
Fotokatalitický filter: áno
Molekulárne sito: áno
Filter s aktívnym uhlím: áno
HEPA filter: áno
Vstupný prachový filter: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hyundai

Tento MEGA koncern z Južnej Kórei ja na Slovensku známi najmä svojimi peknými a spoľahlivými automobilmi. Vo svete je ale veľmi rozšírená aj divízia elektronických zariadení a preto sme radi, že Vám práve my môžeme ponúknuť aspoň malú ochutnávku spoľahlivých klimatizácií.

Klimatizácie Hyundai ponúkajú to najmodernejšie, čo vo svete klimatizácií nájdete. Táto juhokórejská značka neustále napreduje a prináša lepšie a lepšie modely, ktoré nájdete aj v ponuke nášho internetového obchodu. Klimatizácie Hyundai sú priam ideálnym spojením špičkovej kvality s príťažlivou cenou a praktickými funkciami, ktorá je dostupná každému.

„Klasika na stenu“ REVOLUTION alebo ELITE WHITE sú dve najpredávanejšie klimatizácie značky HYUNDAI na Slovensku. Obe majú WiFi ovládanie už v cene a tak si nemusíte nič priplácať. Dokonca IONIZÁTOR pre čistý a vydezinfikovaný vzduch, elektronicky ovládané vertikálne aj horizontálne žalúzie, diaľkový ovládač s veľkým prehľadným displejom, neuveriťeľne tichý chod, vyhrievaná vanička kondenzu na vonkajšej jednotke, alebo energetická trieda A+++ (iba Elite White) potešia už v základnej.

Parapetná klimatizácia KONSOLA je špecialista na kúrenie! Vyfukuje teplý vzduch tesne nad podlahou aj z vrchu zariadenia a tak dokonale prehrieva priestor od spodu až po plafón. Má ovládanie aj cez wifi, vyhrievanú vaničku kondenzu a krásny dizajn ktorý sa príjemne infiltruje do každého interiéru. Samozrejme, že dokáže nielen kúriť, ale aj príjemne chladiť a dokonca odvlhčovať.

V našej ponuke Hyundai zariadení máme aj čističku vzduchu, ktorá ja priam dokonalá. UV lampa, ionizátor, zvlhčovač vzduchu WiFi ovládanie a mnoho ďalšieho.

Keď spomeniem ešte 4-ročnú záruku na inštaláciu aj zariadenie, tak už asi nikto nebude pochybovať, že toto sú zariadenia, ktoré určite musíte mať doma!