Čistička vzduchu Hyundai PURIFY+HRP-420PH

Kód: 010701
478,80 € / ks 399 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia

Elegantná čistička vzduchu HYUNDAI PURIFY +

bola navrhnutá pre alergikov, astmatikov a fajčiarov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná čistička vzduchu HYUNDAI PURIFY + bola navrhnutá pre alergikov, astmatikov a fajčiarov.
Ide o moderné riešenie, ktoré efektívne bojuje s fenoménom smogu vďaka 8-stupňovej filtrácii vzduchu. UV-lampa a ďalšie doplnkové funkcie ionizácie a odparovacieho zvlhčovania umožnia získať zdravý a čistý vzduch v miestnostiach až do 80 m2.

Moderné produkty v 21. storočí sa dajú ovládať na diaľku pomocou SMART zariadení a HYUNDAI ako moderný výrobca špičkových elektronických zariadení dáva vždy niečo navyše už v základe. Preto aj toto zariadenie má WiFi ovládanie cez aplikáciu zadarmo!

Toto ultramoderné zariadenie Hyundai Purify + bolo vybavené 8-stupňovým čistením vzduchu pre zabezpečenie najvyššieho používateľského komfortu. Je to možné vďaka použitiu množstva filtrov vrátane protiprachových, HEPA H13 či filtra s aktívnym uhlím, fotokatalytického filtra, ale aj molekulového sita či UV lampy. Čistička je navyše štandardne vybavená zvlhčovačom a ionizátorom vzduchu.

Dizajnové LED podsvietenie informujúce o kvalite vzduchu v miestnosti.
Čistička priebežne analyzuje kvalitu vzduchu vďaka presným senzorom a signalizuje ju podsvietením špecifickej farby. Zelená znamená, že kvalita vzduchu je optimálna, žltá dobrá, modrá prijateľná a červená zlá. Hladina smogu sa meria pre častice PM 2,5, ktoré najviac poškodzujú naše zdravie.

Vybavené UV lampou
Zariadenie Hyundai Purify + je vybavené UV lampou, ktorá je určená na zastavenie rastu baktérií a vírusov. Je to jedna z najúčinnejších metód dezinfekcie vzduchu. Vyžarovaná UV-C jednotka s dĺžkou 253,7 nm je pre používateľov úplne bezpečná správnym umiestnením lampy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.3 kg
UV Lampa: áno
Integrovaný WiFi modul: áno
Zvlhčovač: áno
Ionizátor: áno
Fotokatalitický filter: áno
Molekulárne sito: áno
Filter s aktívnym uhlím: áno
HEPA filter: áno
Vstupný prachový filter: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hyundai

Tento MEGA koncern z Južnej Kórei ja na Slovensku známi najmä svojimi peknými a spoľahlivými automobilmi. Vo svete je ale veľmi rozšírená aj divízia elektronických zariadení a preto sme radi, že Vám práve my môžeme ponúknuť aspoň malú ochutnávku spoľahlivých klimatizácií.

klimatizácie Hyundai

Klimatizácie Hyundai ponúkajú to najmodernejšie, čo vo svete klimatizácií nájdete. Táto juhokórejská značka neustále napreduje a prináša lepšie a lepšie modely, ktoré nájdete aj v ponuke nášho internetového obchodu. Klimatizácie Hyundai sú priam ideálnym spojením špičkovej kvality s príťažlivou cenou a praktickými funkciami, ktorá je dostupná každému.

„Klasika na stenu“ REVOLUTION alebo ELITE WHITE sú dve najpredávanejšie klimatizácie značky HYUNDAI na Slovensku. Obe majú WiFi ovládanie už v cene a tak si nemusíte nič priplácať. Dokonca IONIZÁTOR pre čistý a vydezinfikovaný vzduch, elektronicky ovládané vertikálne aj horizontálne žalúzie, diaľkový ovládač s veľkým prehľadným displejom, neuveriťeľne tichý chod, vyhrievaná vanička kondenzu na vonkajšej jednotke, alebo energetická trieda A+++ (iba Elite White) potešia už v základnej.

Parapetná klimatizácia KONSOLA je špecialista na kúrenie! Vyfukuje teplý vzduch tesne nad podlahou aj z vrchu zariadenia a tak dokonale prehrieva priestor od spodu až po plafón. Má ovládanie aj cez wifi, vyhrievanú vaničku kondenzu a krásny dizajn ktorý sa príjemne infiltruje do každého interiéru. Samozrejme, že dokáže nielen kúriť, ale aj príjemne chladiť a dokonca odvlhčovať.

V našej ponuke Hyundai zariadení máme aj čističku vzduchu, ktorá ja priam dokonalá. UV lampa, ionizátor, zvlhčovač vzduchu WiFi ovládanie a mnoho ďalšieho.

Keď spomeniem ešte 4-ročnú záruku na inštaláciu aj zariadenie, tak už asi nikto nebude pochybovať, že toto sú zariadenia, ktoré určite musíte mať doma!

klimatizácie Hyundai 1