Konštrukčné lepidlo MS High Tack 290ml Wurth

Kód: 040818
11,16 € / ks 9,30 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.4.2023
Možnosti doručenia
Silné konštrukčné lepidlo s vysokou počiatočnou adhéziou s MS-polymérovým základom.
  • Veľmi vysoká lepiaca sila
  • Je možné použiť na množstve materiálov
  • Vďaka vysokej počiatočnej adhézii zvyčajne nie je potrebné príslušenstvo na lepenie
  • Po stvrdnutí si zachováva trvalú pružnosť
  • Takmer bez zápachu
  • Neobsahuje izokyanáty
Upozornenie
  • Nevhodné pre dilatačné škáry
  • Keď lepidlo úplne zaschne, možno ho dokonale prekryť náterom na vodnej báze a dvojzložkovým náterom. Odporúčame, aby ste najprv vykonali skúšku kompatibility. Ak sa má na lepidlo aplikovať náter, najprv zdrsnite povrch brúsnym papierom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oblasť použitia

Na lepenie panelov, drevených líšt, parapiet, zrkadiel a izolačných materiálov v stavebnom priemysle. Na výrobu karosérií a kovové spojenia. Spoje pri výrobe lodí.

Pokyny

Ošetrovaný povrch musí byť čistý, suchý a nesmie byť na ňom mastnota. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča použitie špeciálnych čistiacich prostriedkov a základný náter. Výrobok nie je vhodný pre PP, PE, teflón alebo asfalt. Pokiaľ možno, naneste zvislé pásiky 30 cm od seba. Na účel dostatočného vetrania a flexibility musí mať lepidlo medzi spájanými prvkami hrúbku najmenej 3 mm.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Würth založil Adolf Würth (1909–1954), za účelom predaja skrutiek v roku 1945 v Künzelsau (odtiaľ logo spoločnosti, ktoré pozostáva z priezviska a W z dvoch hláv skrutiek s valcovými a okrúhlymi hlavami).

Spoločnosť je svetový líder v distribúcii spojovacích materiálov a nástrojov s približne 125 000 rôznymi produktmi v týchto radoch. Medzi jej viac ako 3,9 milióna zákazníkov patria spoločnosti zo stavebného, drevárskeho a kovového priemyslu, automobilové spoločnosti a čoraz viac aj bežní zákazníci.

Skupina Würth dnes pôsobí po celom svete a zamestnáva viac ako 81 000 ľudí.
Na rozdiel od iných obchodných spoločností vynakladá Würth veľa peňazí na výskum a vývoj. V roku 2007 vytvorila spoločnosť rekord s viac ako 60 patentmi.

Okrem nemeckej materskej spoločnosti Adolf Würth GmbH & Co zahŕňa Würth viac ako 400 spoločností v 86 krajinách.
Kvalitné šróby, matice, podložky, rámové hmoždinky, silikóny, tmely, expanzne peny, závitové tyče, pištole na silikón, rukavice, nože a mnoho iného nájdete priamo u nás za bezkonkurenčné ceny.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.