Klimatizácia Hyundai Elite White 3,6 kW - split 12

Kód: 010178
Výpredaj
Značka: Hyundai
1 021,20 € –9 %
Elite White
1 021,20 € –9 % 920,40 € / komplet 767 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Tento model klimatizácie sme v našej ponuke nahradili novším modelom AUX Q-SMART Premium White alebo Grey

 

Spoľahlivý špecialista na kúrenie!

Moderná klimatizácia od Kórejského výrobcu opäť nesklamala.

Štýlový predný panel sa hrdo pýši perleťovým lakom, ktorý už z diaľky dáva najavo, že sa nejedná o žiadnu obyčajnú klimatizáciu. Praktické funkcie, ktoré potešia každého majiteľa novej klimatizácie nie sú u konkurencii vôbec bežné. Funkciu automatického čistenia a osúšania výparníka by ste len ťažko hľadali u iných výrobcov. Hyundai prináša nadštandardné produkty už dlhé roky a s modelom Elite White to len potvrdzuje.

Chladí, kúri, odvlhčuje…

Množstvo rôznych filtrov a výkonný Ionizátor pre čistenie a dezinfekciu vzduchu, krásny ovládač z veľkým, prehľadným a podsvieteným displejom, WiFi ovládanie pomocou prehľadnej SMART aplikácie, 3D vírenie vzduchu, extra tichý chod len 21dB, vyhrievaná kondenzná vanička pre bezproblémový chod aj pri extrémne nízkych teplotách až -25°C, úsporná energetická trieda A+++ a mnoho ďalších príjemných prekvapení v sebe skrýva najlepšia klimatizácia 21 storočia, ktorú Vám prinášame ako výhradný zástupca Hyundai Electronics pre Českú a Slovenskú Republiku.

Detailné informácie

Podrobný popis

WiFi diaľkové ovládanie (štandard)

Ovládajte svoju klimatizáciu Hyundai, odkiaľkoľvek sa vám zachce! Klimatizácia Hyundai má štandardne možnosť pripojenia WiFi modulu, vďaka ktorému môžeme na diaľku nastavovať prevádzkovú teplotu, zapínať / vypínať zariadenie, meniť prevádzkové režimy alebo nastaviť týždenný rozvrh prevádzky nášho zariadenia. Ovládanie prebieha prostredníctvom aplikácie NetHome PLUS, ktorú je možné nainštalovať do telefónov so systémom Android alebo iOS.

Striebornými iónový a katalytický filter

Aby bola zaistená ešte lepšia kvalita vzduchu, je klimatizácia vybavená ďalšími filtrami: striebornými iónovými a katalytickými. Strieborný iónový filter zabíja baktérie a zabraňuje rastu mikroorganizmov, napríklad baktérie, vírusy, huby alebo spóry prostredníctvom iónov striebra sú zničené vnútornou bunkovou štruktúrou mikroorganizmov. Katalytický filter, neutralizuje mikroorganizmy, zárodky a nepríjemné pachy. Odporúča sa umiestniť každé 3-4 mesiace na priame slnečné svetlo na 6-8 hodín.

Ionizácia vzduchu

Vstavaný plazmový generátor uvoľňuje záporné ióny, čo vám umožňuje odstrániť zo vzduchu nepríjemné pachy, prachové častice, dym a prach, čím sa zníži elektrostaticita v miestnosti.

+ 8 ° C udržiavanie teploty

Táto funkcia vám umožňuje udržiavať v miestnosti v zimnom období konštantnú teplotu + 8 ° C vďaka automatickému riadeniu prevádzky klimatizácie.

21 dB (A), tichý režim a tichý režim

Moderný dizajn jednosmerných motorov ventilátorov a vylepšená zvuková izolácia vnútornej jednotky robia prevádzku našej klimatizácie prakticky nepočuteľnou. Funkcia QUIET znižuje hladinu hluku klimatizácie dokonca až na 21 dB (A), čím vytvára ideálne podmienky v spálni, detskej izbe - bez toho, aby narušoval pokojný spánok vašich blízkych.

Účinné vzduchové filtre s vysokou hustotou, filtrácia PM 2,5

Hlavné vzduchové filtre s vysokou hustotou a protiplesňovým a protiplesňovým účinkom zaistia najvyššiu kvalitu vzduchu vo vašom dome, pričom počas prevádzky klimatizácie dosiahnu úroveň filtrácie PM 2,5.

Dodatočné parametre

Kategória: Stiahnuté z predaja 2
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 37 kg
? Model zariadenia: Elite White
? Výkon: 3-4kW
Integrovaný WiFi modul: áno
Ionizátor: áno
Temperovanie 8°C: áno
Podsvietený Infra ovládač: áno
Vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky: áno
Časovač: áno
Vyhrievaná vanička kondenzu: áno
Určená na kúrenie: áno
Hlučnosť: áno
Špecialista na kúrenie: áno
Položka bola vypredaná…

Ako nainstalovať WiFi aplikáciu do mobilu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hyundai

Tento MEGA koncern z Južnej Kórei ja na Slovensku známi najmä svojimi peknými a spoľahlivými automobilmi. Vo svete je ale veľmi rozšírená aj divízia elektronických zariadení a preto sme radi, že Vám práve my môžeme ponúknuť aspoň malú ochutnávku spoľahlivých klimatizácií.

klimatizácie Hyundai

Klimatizácie Hyundai ponúkajú to najmodernejšie, čo vo svete klimatizácií nájdete. Táto juhokórejská značka neustále napreduje a prináša lepšie a lepšie modely, ktoré nájdete aj v ponuke nášho internetového obchodu. Klimatizácie Hyundai sú priam ideálnym spojením špičkovej kvality s príťažlivou cenou a praktickými funkciami, ktorá je dostupná každému.

„Klasika na stenu“ REVOLUTION alebo ELITE WHITE sú dve najpredávanejšie klimatizácie značky HYUNDAI na Slovensku. Obe majú WiFi ovládanie už v cene a tak si nemusíte nič priplácať. Dokonca IONIZÁTOR pre čistý a vydezinfikovaný vzduch, elektronicky ovládané vertikálne aj horizontálne žalúzie, diaľkový ovládač s veľkým prehľadným displejom, neuveriťeľne tichý chod, vyhrievaná vanička kondenzu na vonkajšej jednotke, alebo energetická trieda A+++ (iba Elite White) potešia už v základnej.

Parapetná klimatizácia KONSOLA je špecialista na kúrenie! Vyfukuje teplý vzduch tesne nad podlahou aj z vrchu zariadenia a tak dokonale prehrieva priestor od spodu až po plafón. Má ovládanie aj cez wifi, vyhrievanú vaničku kondenzu a krásny dizajn ktorý sa príjemne infiltruje do každého interiéru. Samozrejme, že dokáže nielen kúriť, ale aj príjemne chladiť a dokonca odvlhčovať.

V našej ponuke Hyundai zariadení máme aj čističku vzduchu, ktorá ja priam dokonalá. UV lampa, ionizátor, zvlhčovač vzduchu WiFi ovládanie a mnoho ďalšieho.

Keď spomeniem ešte 4-ročnú záruku na inštaláciu aj zariadenie, tak už asi nikto nebude pochybovať, že toto sú zariadenia, ktoré určite musíte mať doma!

klimatizácie Hyundai 1