Osviežovač vzduchu Fresh Pure - 100ml Wurth

Kód: 031341
Novinka
Značka: Wurth
12,24 € / ks 10,20 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Ľahko použiteľný osviežovač vzduchu od Würth je produkt, pomocou ktorého možno odstrániť nepríjemné pachy z ventilačného systému a udržať vzduch vo vnútri auta svieži.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pred použitím pretrepte. Vypnite klimatizáciu, zapnite recirkuláciu vzduchu, nastavte ventilátor na maximum a nastavte teplotu na minimum.

Umiestnite plechovku Quick Fresh Pure do stredu auta a aktivujte sprej. Počas procesu osviežovania by malo byť auto zatvorené (cca 10 minút). Po dokončení procesu musí byť vozidlo vyvetrané.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Würth založil Adolf Würth (1909–1954), za účelom predaja skrutiek v roku 1945 v Künzelsau (odtiaľ logo spoločnosti, ktoré pozostáva z priezviska a W z dvoch hláv skrutiek s valcovými a okrúhlymi hlavami).

Spoločnosť je svetový líder v distribúcii spojovacích materiálov a nástrojov s približne 125 000 rôznymi produktmi v týchto radoch. Medzi jej viac ako 3,9 milióna zákazníkov patria spoločnosti zo stavebného, drevárskeho a kovového priemyslu, automobilové spoločnosti a čoraz viac aj bežní zákazníci.

Skupina Würth dnes pôsobí po celom svete a zamestnáva viac ako 81 000 ľudí.
Na rozdiel od iných obchodných spoločností vynakladá Würth veľa peňazí na výskum a vývoj. V roku 2007 vytvorila spoločnosť rekord s viac ako 60 patentmi.

Okrem nemeckej materskej spoločnosti Adolf Würth GmbH & Co zahŕňa Würth viac ako 400 spoločností v 86 krajinách.
Kvalitné šróby, matice, podložky, rámové hmoždinky, silikóny, tmely, expanzne peny, závitové tyče, pištole na silikón, rukavice, nože a mnoho iného nájdete priamo u nás za bezkonkurenčné ceny.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.