BLUEDIAMOND

Webová stránka značky: BLUEDIAMOND

KTO SME?

BLUEDIAMOND, pôvodne založená a obchodujúca ako Charles Austen Pumps Ltd, vyrába čerpadlá už takmer trištvrte storočia.

Všetky naše produkty sú navrhnuté, obrábané, vyvinuté a vyrábané vo vlastnej réžii, pričom spĺňajú náš prísny prístup ku kvalite, ktorý vychádza z nášho dedičstva v Spojenom kráľovstve a širokej základne zručností.

Od návrhu až po balenie pripravené na distribúciu je náš tím hrdý na každý jeden produkt odoslaný z našich skladových priestorov. Neustále investujeme do školení a strojov, aby sme držali krok s neustále sa meniacimi technológiami.

S HRDOU VYROBENÉ V BRITÁNII

Naša schopnosť vyrábať bola vždy v popredí spôsobu, akým robíme veci v BLUEDIAMOND. Na rozdiel od iných výrobcov čerpadielok kondenzátu, naše korene začali pevne v aplikáciách Original Equipment Manufacturing (OEM), čo nás posunulo ďaleko pred konkurenciu v dizajne a výrobných schopnostiach. Nezhromažďujeme len komponenty a „vyrábame“ čerpadlo, ale navrhujeme a vyrábame ho od základov, pričom zabezpečujeme kvalitu a myslenie, vďaka ktorým sú naše čerpadlá mimoriadne spoľahlivé. Práve táto skutočnosť nám dala takú dôveru v naše produkty, že na náš sortiment kondenzátov ponúkame štandardnú 3-ročnú záruku.

DIZAJN

Sme veľmi hrdí na ľudí, ktorí tvoria BLUEDIAMOND, najmä na naše oddelenie výskumu, vývoja a dizajnu. Náš tím inžinierov, ktorý vychádza z takmer trištvrte storočia znalostí o konštrukcii čerpadiel, má zásluhu na množstve priekopníckych prvenstiev v tomto odvetví. Náš vynález špičkového princípu čerpania s rotačnou membránou položil základy, na ktorých sme postavili celý náš sortiment kondenzátu. V posledných rokoch posilnenie uvedeného sortimentu miniaturizáciou technológie v podobe čerpacieho princípu GYROK, ktorý sa nachádza v MICROBLUE.

KDE KÚPIŤ?

Čerpadlá na odčerpávanie  kondenzátu BLUEDIAMOND sú dostupné celosvetovo. Využitie skladových uzlov v Spojenom kráľovstve a USA, zásobovanie 4 000 obchodných centier na svetovom trhu. Pomocou nášho vlastného skladu po celom svete poskytujeme zásoby veľkému množstvu veľkoobchodníkov/distribútorov. V Európe máme 5 vyhradených zariadení a kapacitu na čakanie veľkých objednávok. Využívame aj dvojité zmeny, aby sme zabezpečili expedíciu skladových položiek do 24 hodín.

Žiadne produkty značky BLUEDIAMOND sa nenašli...