Errecom

Webová stránka značky: Errecom

Errecom SPA je sen zrodený v roku 2001. Spoločnosť hrdá na to, že zastupuje značku Made in Italy, ktorá sa za 20 rokov stala referenčným bodom pre trh klimatizácie a chladenia na celom svete. Miesto, kde môžete cítiť úprimnú vášeň pre výkon a dokonalosť, nájsť spoľahlivého a prezieravého partnera, zdieľať skúsenosti a byť vždy o krok vpred.

Inovácia
Hodnotu našej výrobnej filozofie dokazujú merateľné fakty: viac ako 10 miliónov predaných únikov plynu po celom svete, export do viac ako 130 krajín, spolupráca s OEM pri vytváraní špecializovaných chemických riešení, partnerstvá s lídrami na trhu, ktorí predávajú produkty Errecom ako privátne značky.

Kvalita
CartridGe technológia aplikovaná na naše uzávery a aditíva, znížené množstvo produktu, ktorý sa má vložiť do AC/R systémov, vysokokvalitné mazivá pre chladiace systémy, špecifické čistiace prostriedky pre vnútorné a vonkajšie jednotky a najvýkonnejšie preplachovacie kvapaliny: tu sú sú niektoré z charakteristických znakov našej jedinečnosti a exkluzivity.

Výkon
Naše vlastné laboratórium, špičkové suroviny a výrobný proces, ktorý je neustále pod kontrolou, umožňujú spoločnosti Errecom transformovať problémy na riešenia.

Udržateľnosť
Biologicky odbúrateľné suroviny, ekologicky udržateľné obaly, produkty, ktoré optimalizujú výkon AC/R systémov v priebehu času: integrovaný ekologický prístup, pretože udržateľnosť pre Errecom nie je len o správaní a rozhodnutiach, ale predstavuje aj vnútornú hodnotu produktu.

2 položiek celkom
Čistič kondenzátora a výparníka Universal Nano Cleaner 5l
22 € bez DPH
26,40 € / ks

je alkalický, obnovujúci a rýchlo pôsobiaci čistič klimatizácií od Talianskych špecialistov Errecom.

Kód: 040901
Nano Acid cleaner
23,50 € bez DPH
28,20 € / ks

Je čistič kondenzátorov na báze kyseliny od Talianskych špecialistov z Errecom.

Kód: 040902

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom