Akumulátorové pertlovačky

Klimatizéri a chladiari! Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné spĺňať podmienky a byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.

Tu sa môžete registrovať

Ako správne nakupovať na klimapreteba.sk

Najpredávanejšie

VET 19Li
 
426 €
(355 € bez DPH)
VET 19 S
 
312 €
(260 € bez DPH)
2 položiek celkom
VET 19 S
260 € bez DPH
312 € / ks

Ľahko použiteľná pertlovačka určená na veľmi rýchlu výrobu presných a odolných pertlových (kalíškových) spojov. Balenie obsahuje: - rezač CU trubiek VTC-32 - ceruzkový...

Kód: 030605
VET 19Li
Tip
355 € bez DPH
426 € / ks

Akumulátorová pertlovačka série VALUE NAVTEK je snom každého inštalatéra.Výroba kalíškových spojov je dôležitá úloha. Kvalita, rýchlosť a presnosť kalíškových spojov vyrobených...

Kód: 030606

Akumulátorová pertlovačka urýchľuje a zjednodušuje prácu najmä keď treba zapertlovať väčšie množstvo zariadení. Či už sa jedná o nejaký multisplit či nebodaj VRF systém, určite Vás naše zariadenia nesklamú. Sú okamžite pripravene bez reptania pracovať a podávať plnohodnotný výkon až do vyrobenia posledného pertla (kalíšku).

Či už si vyberiete plne automatickú pertlovačku VET-19Li VALUE NAVTEK alebo jej poloautomatickú sestričku VET-19-S VALUE určite budete spokojný ako Vám ide práca krásne od ruky.

Príďte si k nám na predajňu osobne vyskúšať ako Vám bude sedieť v ruke Vaša nová pertlovačka. Čakáme na Hurbanovej 11 v Piešťanoch.