Akumulátorové pertlovačky

Klimatizéri a chladiari! Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné spĺňať podmienky a byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.

Tu sa môžete registrovať

Ako správne nakupovať na klimapreteba.sk

Najpredávanejšie

41SRRfZ8sRL. AC
 
18,60 €
(15,50 € bez DPH)
VET 19Li
 
345,60 €
(288 € bez DPH)
2 položiek celkom
VET 19Li
Akcia Tip
288 € bez DPH
345,60 € / komplet

Akumulátorová pertlovačka série VALUE NAVTEK je snom každého inštalatéra.Výroba kalíškových spojov (pertlov) je dôležitá úloha. Kvalita, rýchlosť a presnosť kalíškových spojov...

Kód: 030606
41SRRfZ8sRL. AC
Novinka
15,50 € bez DPH
18,60 € / ks

Tecnogas esenciálny olej je vhodný na mazanie pri prvom utiahnutí pertla a pri skrutkovaný momentovými kľúčmi. Uľahčuje prácu a chráni materiál pred poškodením.

Kód: 2285

Akumulátorová pertlovačka urýchľuje a zjednodušuje prácu najmä keď treba zapertlovať väčšie množstvo zariadení. Či už sa jedná o nejaký multisplit či nebodaj VRF systém, určite Vás naše zariadenia nesklamú. Sú okamžite pripravene bez reptania pracovať a podávať plnohodnotný výkon až do vyrobenia posledného pertla (kalíšku).

#ShowMore#

Či už si vyberiete plne automatickú pertlovačku VET-19Li VALUE NAVTEK alebo jej poloautomatickú sestričku VET-19-S VALUE určite budete spokojný ako Vám ide práca krásne od ruky.

Príďte si k nám na predajňu osobne vyskúšať ako Vám bude sedieť v ruke Vaša nová pertlovačka. Čakáme na Hurbanovej 11 v Piešťanoch.