Klimatizácia AUX Q-Smart Premium Grey 18QB 5,4 kW - split

Kód: 010233
1 584 € / komplet 1 320 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Moderná klimatizácia s UV lampou pre dokonalý vzduch bez vírusov a baktérií. Špecialista na kúrenie aj pri -22°C

Detailné informácie

Podrobný popis

Klimatizácie z radu Q-Smart sa vyznačujú dokonalým dizajnom prepracovaným v každom detaile. Dva efektné farebné varianty navrhnuté v duchu najnovších trendov interiérového dizajnu dokonale zapadnú do atmosféry elegantných interiérov a jemne podčiarknu ich štýl.
 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

V duchu aktuálnych trendov

Klimatizácia Q-Smart sa vyznačuje dokonalým dizajnom, prepracovaným do každého detailu, navrhnutým v duchu najnovších trendov interiérového dizajnu, dokonale zapadne do atmosféry elegantných interiérov a jemne podčiarkne ich štýl.

Dekoratívny prvok

Vysoká kvalita a estetika spracovania v kombinácii so štíhlym tvarom klimatizácií Q-Smart robia zariadenia nielen perfektne zapadajúce do každého štýlu interiéru, ale sú aj elegantným a decentným dekoratívnym prvkom.

Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

Zamatovo šedá

Elegantné, grafitové puzdro imitujúce chróm striebornú je návrhom pre tých, ktorí hľadajú neprehliadnuteľné farebné varianty. Tento model bude výrazným farebným akcentom, ktorý dodá interiéru charakter.

UV STERILIZÁCIA PRI 57 ℃

Účinnou dezinfekciou brzdí rozvoj vírusov o 99% 

Top modely série Q-Smart sú vybavené UV lampami, ktoré zaručujú čistý a zdravý vzduch. UV sterilizácia účinne čistí vzduch likvidáciou vírusov, plesní a mikroorganizmov. Táto funkcia sa odporúča najmä alergikom a ľuďom náchylným na infekcie. Teplota trubice výparníka udržuje vysokú teplotu 57 °C potrebný čas, aby sa zabezpečil najlepší sterilizačný účinok. 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

POKROČILÁ FILTRÁCIA

 • Filter PM2,5 Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie má dlhodobé vystavenie časticiam PM2,5 za následok skrátenie očakávanej dĺžky života. Klimatizácie Q-Smart sú vybavené filtrom PM2,5, ktorý zachytáva jemné prachové častice vznášajúce sa vo vzduchu a odstraňuje 99,9 % týchto škodlivín, čím zabezpečuje čistý a zdravý vzduch.
 • Antibakteriálny filter Nenahraditeľný v boji proti akémukoľvek druhu baktérií a patogénnych mikroorganizmov, ktoré sa zadržiavajú na antibakteriálnom povlaku umiestnenom na povrchu filtra. Vďaka baktericídnym látkam, ktoré sa tu nachádzajú, je brzdený ich rozvoj.
 • Filter s vysokou hustotou Klimatizácia je vybavená filtrom s vysokou hustotou, ktorý účinne zachytáva nečistoty vo vzduchu, vrátane prachu a peľových častíc.
 • Voliteľné vzduchové filtre

UDRŽIAVANIE STÁLEJ TEPLOTY VYKUROVANIA

Funkcia +8°C

Táto funkcia umožňuje v zime udržiavať konštantnú teplotu +8°C v režime vykurovania, čo zabraňuje vychladnutiu miestnosti. Takzvané temperovanie miestnosti na +8°C zaručí, že interiér nezmrzne, ale pritom spotrebuje minimum elektrickej energie v porovnaní s bežnou klimatizáciou ktorá dokáže kúriť najmenej od +18°C.

Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

VYSOKO KVALITNÝ KOMPRESOR

ŠIROKÝ PRÚD VZDUCHU

 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

STAROSTLIVOSŤ O ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Prečo R32?

 • Nízky GWP – 675,
  to znamená, že neničí ozónovú vrstvu.
 • recyklovateľné,
  to znamená, že sa dá znova použiť.
 • Vysoký výkon,
  t.j. o 30 % menej chladiva v inštalácii.
 • Vyššia energetická účinnosť,
  teda šetrenie.
 • nízka toxicita,
  t.j. bezpečnosť používania.

MODUŁ WI-FI

Klimatizácie série Q-Smart majú štandardne zabudovaný WI-FI modul s týždenným programátorom. WI-FI je pohodlné riešenie pre používateľov smartfónov, tabletov a počítačov, ktoré umožňuje ovládať klimatizáciu odkiaľkoľvek 24 hodín denne.


Aplikácia má obrovské množstvo funkcií vrátane časovača, takže nie je potrebné dokupovať ovládače. Ovládanie klimatizácie pomocou aplikácie je jednoduché a príjemné.

 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

FUNKCIE PRE VYSOKÝ KOMFORT

Tichý režim

Mimoriadne tichý prevádzkový režim, v ktorom vnútorná jednotka klimatizácie pracuje so zníženou hladinou akustického tlaku, zaisťuje optimálne podmienky bez zbytočného hluku.

Funkcia „I FEEL”

Inteligentné odčítanie teploty "I FEEL" pre dokonalé prispôsobenie teploty podmienkam v miestnosti.

Nočný režím

Automatická regulácia teploty počas spánku. Počas prvých dvoch hodín prevádzky v režime chladenia klimatizácia zvyšuje nastavenú teplotu o 1°C za hodinu (v režime vykurovania znižuje teplotu rovnakou rýchlosťou). Nasledujúcich 5 hodín udržiava dosiahnutú teplotu na konštantnej úrovni, po ktorej sa klimatizácia vypne.

Režim vykurovania

Režim vykurovania umožňuje používať klimatizáciu po celý rok, dokonca aj v chladnejších mesiacoch. Vďaka tepelnému čerpadlu dokáže zariadenie ohrievať vzduch v miestnosti, čím je alternatívou k tradičným vykurovacím systémom.

Režim odvlhčovania

V režime odvlhčovania klimatizácia znižuje úroveň vlhkosti v miestnosti na optimálnu hodnotu, pričom automaticky upravuje teplotu a rýchlosť prúdenia vzduchu tak, aby sa dosiahli najlepšie podmienky pre odvlhčovanie. To zabraňuje rastu húb, plesní a baktérií.

Jednoduchá demontáž filtrov

Rýchly prístup k základnej doske

 

Dodatočné parametre

Kategória: AUX Q-Smart Premium
Záruka: 4 roky
? Model zariadenia: Q-Smart Premium Grey
? Výkon: 4-5,5kW
Aplikácia WiFi v četine: áno
Integrovaný WiFi modul: áno
UV Lampa: áno
temperovanie 8°C: áno
I Feel: áno
Nočný režim: áno
Chladiaci výkon: 3,5 kW
Vykurovací výkon: 3,8 kW
Ventilátor: áno
Odvlhčovanie: áno
Autoreštart: áno
Vyhrievaná vanička kondenzu: áno
Pozlátené lamely na výmenníku: áno
Invertor: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)