Sada prútov na ohýbanie medených rúr Artiplastic

Kód: 030312
57 € / ks 47,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Praktický nástroj na ohýbanie medených a hliníkových rúr bez rizika zalomenia alebo zdeformovania rúrky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje 4 prúty, každý s dĺžkou 4m pre veľkosti rúr: 1/4“, 3/8“, 1/2“, 5/8“

Hlavné výhody produktu:
• jednoduché použitie, nie sú potrebné pružiny alebo iné veľké zariadenia
• ľahko vytiahnuteľné
• veľmi flexibilné a opätovne použiteľné
• sú vyrobené z veľmi odolného materiálu

 

Technické dáta:

  • Dĺžka: 4m
  • Červená vložka: 4 [mm] (pre 1/4" rúru)
  • Zelená vložka: 6 [mm] (pre 3/8" rúru)
  • Žltá vložka: 9 [mm] (pre 1/2" rúru)
  • Modrá vložka: 12 [mm] (pre trubicu 5/8" rúru)

Sada prútov na ohýbanie medených rúrok je nástroj, ktorý je špeciálne navrhnutý na presné a bezpečné ohýbanie medených trubiek bez toho, aby došlo k ich poškodeniu alebo praskaniu. Tieto sady sú nevyhnutné pre inštalatérov, klimatizérov, chladiarenských technikov a iných odborníkov pracujúcich s medenými potrubiami v rôznych aplikáciách, vrátane inštalácie klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel alebo vodoinštalácií.

Kľúčové vlastnosti sady prútov na ohýbanie medených rúr:

- Materiál: Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Materiál prútov musí byť dostatočne pevný, aby vydržal tlak pri ohýbaní, a zároveň musí byť dostatočne flexibilný, aby nedošlo k poškodeniu rúrky.

- Rôzne priemery: Sady obsahujú prúty rôznych priemerov alebo možnosť nastavenia, aby sa dali použiť na medené rúrky rôznych veľkostí. Toto umožňuje univerzálnosť a flexibilitu pri práci s rôznymi projektamy a požiadavkami na inštaláciu.

- Presnosť ohýbania: Návrh sady umožňuje presné ohýbanie pod požadovaným uhlom s minimálnym rizikom poškodenia rúrky. To je kľúčové pre zabezpečenie, že inštalácia bude funkčná a bez únikov.

- Portabilita: Mnohé sady sú navrhnuté tak, aby boli ľahko prenosné, čo je praktické pre technikov, ktorí potrebujú nástroje vziať so sebou na rôzne pracoviská.

Pri výbere sady prútov na ohýbanie medených rúr je dôležité zvážiť typ a rozsah práce, s ktorými sa najčastejšie stretávate, ako aj kvalitu a reputáciu výrobcu. Overené značky a kvalitné materiály môžu znamenať rozdiel medzi ľahkou a efektívnou prácou a frustráciou z poškodených rúrok alebo nedostatočného výkonu nástrojov.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.9 kg
Dĺžka: 4 m
Priemery: 1/4“, 3/8“, 1/2“, 5/8“

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artiplastic bola založená v roku 1973 v Taliansku s cieľom pôsobiť v sektore transformácie a spracovania plastových materiálov v mene tretích strán určených najmä pre priemyselný sektor. Za týmto účelom spoločnosť priamo vyrába a predáva extrudované a koextrudované profily pre rôzne sektory výrobkov. 

Dynamika, flexibilita, plno-automatizovaná výroba posúvajú túto spoločnosť na popredné priečky svetových výrobcov rôznych komponentov pre chladiarov a klimatizérov. 

PVC žľaby či tvarovky, kondnenzné potrubia a rôzne redukcie, konzoly, nožičky, podstavy, sifóny, pod omietkové inštalačné krabice nájdete v našej ponuke na tomto E-shope.

Katalóg Artiplastic stiahnuť TU