16 mm Žltá redukovaná spojka na kondenzné potrubie alebo hadicu Artiplastic

Kód: 040218
3 € / ks 2,50 € bez DPH 3 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Užitočná a praktická spojka Artiplastic s priemerom 16 mm je ideálnym riešením pre pevné a trvalé spojenie hadíc alebo potrubí pre kondenzát rovnakého alebo rôzneho priemeru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Už nikdy nemusíte riskovať, že sa Vám spoj časom poškodí a začne unikať voda, ktorá môže spôsobiť nemalé škody. Iba u nás nájdete praktické spojky v piatich rôznych priemeroch určené na všetky typy kondenzných hadíc a potrubí. Vyberte si tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať! Ponúkame 5 veselých farebných vyhotovení.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.012 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artiplastic bola založená v roku 1973 v Taliansku s cieľom pôsobiť v sektore transformácie a spracovania plastových materiálov v mene tretích strán určených najmä pre priemyselný sektor. Za týmto účelom spoločnosť priamo vyrába a predáva extrudované a koextrudované profily pre rôzne sektory výrobkov. 

Dynamika, flexibilita, plno-automatizovaná výroba posúvajú túto spoločnosť na popredné priečky svetových výrobcov rôznych komponentov pre chladiarov a klimatizérov. 

PVC žľaby či tvarovky, kondnenzné potrubia a rôzne redukcie, konzoly, nožičky, podstavy, sifóny, pod omietkové inštalačné krabice nájdete v našej ponuke na tomto E-shope.

Katalóg Artiplastic stiahnuť TU