Klimatizácia AUX Q-Smart Premium White 09QP 2,7 kW - split

Kód: 010215
ZADARMOZADARMO 936 € –15 %
Q Smart Premium w 1
936 € –15 % 792 € / komplet 660 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

ŠPECIÁLNA AKCIA !

Moderná klimatizácia s UV lampou pre dokonalý vzduch bez vírusov a baktérií. Špecialista na kúrenie aj pri -22°C

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Klimatizácie z radu Q-Smart sa vyznačujú dokonalým dizajnom prepracovaným v každom detaile. Dva efektné farebné varianty navrhnuté v duchu najnovších trendov interiérového dizajnu dokonale zapadnú do atmosféry elegantných interiérov a jemne podčiarknu ich štýl.
 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium

V duchu aktuálnych trendov

Klimatizácia Q-Smart sa vyznačuje dokonalým dizajnom, prepracovaným do každého detailu, navrhnutým v duchu najnovších trendov interiérového dizajnu, dokonale zapadne do atmosféry elegantných interiérov a jemne podčiarkne ich štýl.

Dekoratívny prvok

Vysoká kvalita a estetika spracovania v kombinácii so štíhlym tvarom klimatizácií Q-Smart robia zariadenia nielen perfektne zapadajúce do každého štýlu interiéru, ale sú aj elegantným a decentným dekoratívnym prvkom.

Klimatyzator AUX Q-Smart Premium
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium
Nadčasovo biela lesklá
Jednoduché a kompaktné puzdro v lesklej bielej dokonale zapadne do moderných a minimalistických interiérov. Biela je nadčasová farba, ktorá vždy kraľuje ako leitmotív v aranžmánoch.

UV STERILIZÁCIA PRI 57 ℃

Účinnou dezinfekciou brzdí rozvoj vírusov o 99% 

Top modely série Q-Smart sú vybavené UV lampami, ktoré zaručujú čistý a zdravý vzduch. UV sterilizácia účinne čistí vzduch likvidáciou vírusov, plesní a mikroorganizmov. Táto funkcia sa odporúča najmä alergikom a ľuďom náchylným na infekcie. Teplota trubice výparníka udržuje vysokú teplotu 57 °C potrebný čas, aby sa zabezpečil najlepší sterilizačný účinok. 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

POKROČILÁ FILTRÁCIA

 • Filter PM2,5 Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie má dlhodobé vystavenie časticiam PM2,5 za následok skrátenie očakávanej dĺžky života. Klimatizácie Q-Smart sú vybavené filtrom PM2,5, ktorý zachytáva jemné prachové častice vznášajúce sa vo vzduchu a odstraňuje 99,9 % týchto škodlivín, čím zabezpečuje čistý a zdravý vzduch.
 • Antibakteriálny filter Nenahraditeľný v boji proti akémukoľvek druhu baktérií a patogénnych mikroorganizmov, ktoré sa zadržiavajú na antibakteriálnom povlaku umiestnenom na povrchu filtra. Vďaka baktericídnym látkam, ktoré sa tu nachádzajú, je brzdený ich rozvoj.
 • Filter s vysokou hustotou Klimatizácia je vybavená filtrom s vysokou hustotou, ktorý účinne zachytáva nečistoty vo vzduchu, vrátane prachu a peľových častíc.
 • Voliteľné vzduchové filtre

UDRŽIAVANIE STÁLEJ TEPLOTY VYKUROVANIA

Funkcia +8°C

Táto funkcia umožňuje v zime udržiavať konštantnú teplotu +8°C v režime vykurovania, čo zabraňuje vychladnutiu miestnosti. Takzvané temperovanie miestnosti na +8°C zaručí, že interiér nezmrzne, ale pritom spotrebuje minimum elektrickej energie v porovnaní s bežnou klimatizáciou ktorá dokáže kúriť najmenej od +18°C.

Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

VYSOKO KVALITNÝ KOMPRESOR

ŠIROKÝ PRÚD VZDUCHU

 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey

STAROSTLIVOSŤ O ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Prečo R32?

 • Nízky GWP – 675,
  to znamená, že neničí ozónovú vrstvu.
 • recyklovateľné,
  to znamená, že sa dá znova použiť.
 • Vysoký výkon,
  t.j. o 30 % menej chladiva v inštalácii.
 • Vyššia energetická účinnosť,
  teda šetrenie.
 • nízka toxicita,
  t.j. bezpečnosť používania.

MODUŁ WI-FI

Klimatizácie série Q-Smart majú štandardne zabudovaný WI-FI modul s týždenným programátorom. WI-FI je pohodlné riešenie pre používateľov smartfónov, tabletov a počítačov, ktoré umožňuje ovládať klimatizáciu odkiaľkoľvek 24 hodín denne.


Aplikácia má obrovské množstvo funkcií vrátane časovača, takže nie je potrebné dokupovať ovládače. Ovládanie klimatizácie pomocou aplikácie je jednoduché a príjemné. A je v češtine!

 
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium

FUNKCIE PRE VYSOKÝ KOMFORT

Tichý režim

Mimoriadne tichý prevádzkový režim, v ktorom vnútorná jednotka klimatizácie pracuje so zníženou hladinou akustického tlaku, zaisťuje optimálne podmienky bez zbytočného hluku.

Funkcia „I FEEL”

Inteligentné odčítanie teploty "I FEEL" pre dokonalé prispôsobenie teploty podmienkam v miestnosti.

Nočný režím

Automatická regulácia teploty počas spánku. Počas prvých dvoch hodín prevádzky v režime chladenia klimatizácia zvyšuje nastavenú teplotu o 1°C za hodinu (v režime vykurovania znižuje teplotu rovnakou rýchlosťou). Nasledujúcich 5 hodín udržiava dosiahnutú teplotu na konštantnej úrovni, po ktorej sa klimatizácia vypne.

Režim vykurovania

Režim vykurovania umožňuje používať klimatizáciu po celý rok, dokonca aj v chladnejších mesiacoch. Vďaka tepelnému čerpadlu dokáže zariadenie ohrievať vzduch v miestnosti, čím je alternatívou k tradičným vykurovacím systémom.

Režim odvlhčovania

V režime odvlhčovania klimatizácia znižuje úroveň vlhkosti v miestnosti na optimálnu hodnotu, pričom automaticky upravuje teplotu a rýchlosť prúdenia vzduchu tak, aby sa dosiahli najlepšie podmienky pre odvlhčovanie. To zabraňuje rastu húb, plesní a baktérií.

Jednoduchá demontáž filtrov

Rýchly prístup k základnej doske

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: AUX Q-Smart Premium
Záruka: 4 roky
? Model zariadenia: Q-Smart Premium
? Výkon: 2-3kW
Aplikácia WiFi v četine: áno
Integrovaný WiFi modul: áno
UV Lampa: áno
temperovanie 8°C: áno
I Feel: áno
Nočný režim: áno
Chladiaci výkon: 2,7 kW
Vykurovací výkon: 3 kW
Ventilátor: áno
Odvlhčovanie: áno
Autoreštart: áno
Vyhrievaná vanička kondenzu: áno
Pozlátené lamely na výmenníku: áno
Invertor: áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)