Momentové kľúče TW-8 Refco

Kód: 030331
Tip
Značka: Refco
102 € –7 %
Momentové kľúče Refco TW 8 3
102 € –7 % 94,80 € / balenie 79 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Kvalitné momentové kľúče od švajčiarskeho výrobcu náradia REFCO.

Už nikdy žiaden strhnutý závit! Jednoduché a spoľahlivé nastavenie uťahovacieho momentu Vám zabezpečí bezproblémovú prácu.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Krútiaci moment nastaviteľný od 10 do 75 Nm
  • Šírky kľúčov: 17, 19, 22, 24, 26, 27, 29 mm
  • Výrobca: Refco
  • Záruka 24 mesiacov
  • Čistá hmotnosť [kg] 1,41

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg

Ako používať momentový kľúč

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako tradičná švajčiarska spoločnosť sa už 50 rokov zaväzujeme k najvyššej kvalite, vyvíjame a vyrábame odolné nástroje a príslušenstvo. Počnúc analógovými rozdeľovačmi sme sa za posledné roky vyvinuli na inovatívneho dodávateľa kompletného sortimentu pre profesionálnych technikov chladenia a klimatizácie. Hadice, tlakomery, vákuové čerpadlá, odsávačky, čerpadlá kondenzátu ako aj náradie a diely potrebné na inštaláciu ponúkame našim zákazníkom v trvalo vysokej kvalite. Pri vývoji našich produktov sa zameriavame na potreby užívateľov. Spájame naše desaťročia skúseností s inovatívnymi technológiami všade tam, kde má ich použitie zmysel, čím zvyšujeme úžitok pre zákazníkov. Tradične sa zameriavame na vysokú dostupnosť produktov, ktorá umožňuje rýchle dodanie našim distribučným partnerom po celom svete. Kvalitu, dodacie schopnosti a inovácie našich produktov oceňujú naši celosvetoví zákazníci – celosvetovo uznávané.

História
REFCO bolo založené v roku 1972 - už vtedy inovatívne a s vysokými štandardmi kvality. V roku 1996 spoločnosť získala nemecká skupina WIKA Group, svetový líder v oblasti techniky merania tlaku, teploty, sily, hladiny a prietoku. Naše výrobné závody boli vždy vo Švajčiarsku, kde podľa ducha nášho zakladateľa vyrábame vysoko kvalitné náradie pre profesionálnych technikov chladenia a klimatizácie.