4-smerná stropná/kazetová klimatizácia 5 kW AUX-C-18CAC - vnútorná jednotka (multi)

Kód: 010708
Novinka
Značka: AUX
840 € / ks 700 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia

Vnútorná jednotka pre multisplit AUX s dekoračným panelom a diaľkovým infra ovládačom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umožňuje pridanie do multisplitovej zostavy a tak môžete na jednu vonkajšiu klimatizačnú jednotku pripojiť až 5 vnútorných jednotiek.

4-smarnú kazetovú klimatizáciu môžete zapojiť do kompletu v rôznych kombináciách vnútorných jednotiek. Nástenné klimatizácie, kanálové či parapetné jednotky sa dobre kombinujú a spríjemňujú Váš pobyt v interiéri. Skvele chladia a veľmi lacno a efektívne dokážu kúriť. Objednajte si ešte dnes Vašu novú multisplitovú klimatizáciu.

Možnosť zakúpenia WiFi modulu pre pohodlné ovládanie klimatizácie aj keď ste mimo domova.

Informujte sa u Vášho obchodného zástupcu. 

Funkcia 360° vyfukovania vzduchu

efektívna distribúcia vzduchu

Vďaka špeciálne navrhnutému dekoratívnemu panelu a funkcii 360° prúdenia vzduchu je vzduch distribuovaný rovnomerne do všetkých smerov miestnosti. Klimatizácia tak dokáže ochladiť každý kút miestnosti a poskytnúť maximálny komfort všetkým užívateľom. Dodatočné výstupy v rohoch panelu umožňujú fúkanie vzduchu všetkými smermi, čím sa eliminuje možnosť vytvárania zón s nerovnomerným rozložením teploty. Technológia okrúhleho prúdenia poskytuje 360° prúdenie ochladzovaného vzduchu a zaručuje efektívnu klimatizáciu miestností, aj tých s veľkou plochou.

4-smerna kazeta AUX

EFEKTÍVNE A POHODLNÉ CHLADENIE VEĽKÝCH OBCHODNÝCH PRIESTOROV

Tiché a efektívne

AUX kazetové jednotky sú ideálne pre komerčné interiéry so zníženými podhľadmi - kancelárie, konferenčné miestnosti, reštaurácie a obchodné priestory. Vďaka technológii 360° okrúhleho prúdenia vzduchu a funkcii rýchleho chladenia / ohrevu dokážu poskytnúť komfortné podmienky v každom kúte klimatizovanej miestnosti.

4-smerna_kazeta_AUX_2

VSTAVANÉ ODPADOVÉ (KONDENZNÉ) ČERPADLO

výška zdvihu až 120 cm

Kazetová jednotka je štandardne vybavená vypúšťacím čerpadlom, vďaka ktorému je možné odvádzať vodný kondenzát do výšky až 120 cm nad úroveň odtokovej vane.

4-smerna_kazeta_AUX_4

PRÍVOD ČERSTVÉHO VZDUCHU A OPTIMALIZOVANÝ ELEKTRICKÝ BOX

pohodlie a bezpečnosť

V plášti kazetovej jednotky je predrezaný otvor pre prívod čerstvého vzduchu. Zariadenie tak dokáže zásobovať miestnosť čerstvým vzduchom zvonku. Prívod čerstvého vonkajšieho vzduchu zvyšuje jeho kvalitu vo vnútri budovy, čím zabezpečuje zdravie a pohodlie osôb zdržiavajúcich sa v miestnosti. Optimalizovaná elektrická skrinka ponúka jednoduchý servisný prístup a vysokú požiarnu odolnosť.

4-smerna_kazeta_AUX_6

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
? Výkon: 4-5,5kW

Videoprezentacia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)