Klimatizácia AUX M2-14LCLH - multisplit

Kód: 010601
ZADARMOZADARMO
AUX multi 3
1 200 € / ks 1 000 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Vonkajšia multisplitová klimatizačná jednotka pre dve vnútorné jednotky s výkonom 4,10 / 4,80 kW

Detailné informácie

Podrobný popis

FLEXIBILNÉ RIEŠENIE KLIMATIZÁCIÍ PRE VIACERÉ MIESTNOSTI

Multi split systém AUX umožňuje inštaláciu 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku. V ponuke je 6 modelov vnútroných jednotiek poskytujúcich chladiaci výkon od 2,1 do 12,0 kW. Zariadenia pracujú s ekologickým chladivom R32 a modernou invertorovou technológiou, ktorá poskytuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť. Ponúkajú stabilnú prevádzku v širokom rozsahu okolitých teplôt, v rozsahu od -15 °C do 52 °C v režime chladenia a od -22 °C do 24 °C v režime vykurovania. Systém umožňuje navrhnúť chladiace systémy s celkovou dĺžkou trasy až 80 metrov v závislosti od výkonu kompresora a prevýšenie do 15 metrov.

AUX multi 2ÚSPORA MIESTA A VYSOKÁ FLEXIBILITA

Multi split systém AUX umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke. Znižuje počet vonkajších jednotiek v porovnaní s jednotlivými systémami a ponúka tak výraznú úsporu miesta na fasádach budov, strechách a balkónoch. Zariadenia sa navyše nemusia inštalovať súčasne – systém je možné časom rozširovať o nové vnútorné jednotky so zachovaním zodpovedajúcich výkonových parametrov jednotlivých častí klimatizačného systému.

aux multisplit vonkajsia jednotkka

ŠIROKÝ SORTIMENT VNÚTORNÝCH JERDNOTIEK VŽDY DOBRE ZAPADNE DO PRIESTORU

Sortiment AUX multi zariadení zahŕňa až 6 typov vnútorných jednotiek - kazetové, kanálové, podlahovo-stropné a štýlové nástenné jednotky. Sú dostupné v rôznych variantoch chladiaceho výkonu - od 2,05 do 7,03 kW. Takáto široká škála vám umožňuje prispôsobiť jednotky veľkosti a typu miestnosti a potrebám používateľov.

VYSOKO-KVALITNÝ INVERTOROVÝ KOMPRESOR JE ZÁRUKA ENERGETICKEJ ÚČINNOSTI A SPOĽAHLIVOSTI

256

Invertorový rotačný kompresor klimatizácií AUX zaručuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku zariadení a najvyššie parametre energetickej účinnosti. Poskytuje tiež nízke prevádzkové náklady a nízku hladinu hluku. Odolné a kvalitné materiály kompresora zaručujú jeho dlhú a bezporuchovú prevádzku.

CHLADIVO R32

chladivo R32

Ekologické, vysoko účinné a bezpečné!

Všetky klimatizačné jednotky AUX radu CAC pracujú s najnovším ekologickým chladivom R32, ktoré sa v porovnaní s bežne používaným chladivom R41OA vyznačuje vyššou účinnosťou a nižším skleníkovým efektom. Nepoškodzuje ani ozónovú vrstvu.

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ
VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ klimatizácii AUX

Garancia energeticky úspornej prevádzky

Vďaka použitiu vysoko účinného jednosmerného invertorového kompresora, nastaviteľného motora ventilátora a pokročilej technológie 180° sínusového vektorového riadenia dosahujú komerčné systémy AUX vysoké parametre energetickej účinnosti a poskytujú spoľahlivú a efektívnu prevádzku s nízkou spotrebou energie. Všetky klimatizácie CAC sú triedy A ++ v režime chladenia a A + v režime kúrenia.

INTELIGENTNÉ ROZMRAZOVANIE

INTELIGENTNÉ ROZMRAZOVANIE AUX MULTISPLIT

Efektívna prevádzka pri nízkych teplotách okolia

Klimatizácia aktivuje režim odmrazovania iba v prípade potreby a len na čas potrebný na odmrazenie výmenníka tepla, čo umožňuje jednotke takmer nepretržitú prevádzku v režime vykurovania. Inteligentný systém odmrazovania používaný v klimatizáciách AUX zlepšuje energetickú účinnosť zariadení o 5 % a zvyšuje účinnosť vykurovania až o 20 % pri nízkych teplotách okolia. 

VYHRIEVANIE VANIČKY VONKAJŠEJ JEDNOTKY

 

AUX vyhrievana vanička

Efektívna prevádzka v režime vykurovania

Prekonávajte výzvy zimného počasia s našou klimatizáciou, ktorá je vybavená vyhrievanou vaničkou kondenzátu vonkajšej jednotky. Táto nevyhnutná funkcia zabezpečuje nepretržitý a efektívny chod vašej klimatizačnej jednotky aj v mrazivých podmienkach, eliminuje problémy s zamŕzaním a umožňuje optimálny výkon počas celého roka. Vyhrievaná vanička kondenzátu bráni hromadeniu ľadu a snehu, čo znamená, že vaša klimatizácia pracuje efektívnejšie, šetrí energiu a predlžuje životnosť celého systému. Ideálne pre domácnosti aj komerčné priestory v chladnejších klimatických podmienkach, naše riešenie prináša pokojnú myseľ vedomím, že vaša klimatizácia zostane spoľahlivá bez ohľadu na počasie vonku. Užite si konzistentné teplotné pohodlie s našou inovatívnou funkciou, ktorá je pripravená čeliť zime zoči-voči.

ŠIROKÝ ROZSAH PREVÁDZKY

Spoľahlivá prevádzka aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach

Komerčné klimatizačné systémy AUX sa vyznačujú spoľahlivou a stabilnou prevádzkou aj pri extrémnych teplotách okolia. Vďaka použitiu moderných technológií a kvalitných komponentov pracujú AUX zariadenia v širokom rozsahu vonkajších teplôt, t.j. od -15 °C do 52 °C v režime chladenia a od -20 °C do 24 °C v režime vykurovania. , ktoré poskytujú vysoký komfort v miestnosti vo všetkých ročných obdobiach.

AUX multi

ANTIKORÓZNY OBAL VONKAJŠEJ JEDNOTKY

 

aux multisplit - vonkajšia jednotka

Dlhšia životnosť a lepšia estetika

Kryt vonkajšej jednotky je pokrytý množstvom ochranných vrstiev, ktoré ju chránia pred hmyzom, hlodavcami, vlhkosťou, prachom a ohňom. Zaručuje dlhú životnosť zariadenia a lepšiu estetiku po mnohých rokoch vystavenia nepriaznivým poveternostným podmienkam.

AUTOMATICKÝ REŠTART

Pamäť nastavenia v prípade výpadku prúdu

V prípade výpadku napájania zariadenie zaznamená posledné nastavenia a po obnovení napájania sa reštartuje, čím sa automaticky obnoví predtým nastavený prevádzkový režim.

180° SÍNUSOVÉ VLNY

 

180° SÍNUSOVÉ VLNY AUX MULTISPLIT

Hladký a efektívny chod kompresora

DC invertorový kompresor využíva 180° sínusové riadenie. Toto riešenie umožňuje plynulý chod motora kompresora a výrazne sa zvyšuje účinnosť.

OPTIMALIZOVANÝ DIZAJN POTRUBIA

 

OPTIMALIZOVANÝ DIZAJN POTRUBIA AUX MULTISPLIT

Zlepšenie chladiacej kapacity

Konštrukcia poskytuje dodatočné chladenie a zvyšuje chladiacu kapacitu oddelením vstupu a výstupu chladiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie klimatizačné jednotky
Záruka: 4 roky
Vyhrievaná vanička kondenzu: áno
Hlučnosť: 54 dB
Chladivo: R32
Rozmery vonkajšej jednotky: 785 x 300 x 555 mm
Pripojenie CU potrubia: 2 x 6,35 (1/4) a 2 x 9,52 (3/8)
Maximálna dĺžka potrubia: 40 m
Pre jednu vnútornú jednotku: 25 m
Maximálne rozdiely výšky medzi centrálnou a vnútornou jednotkou: 15 m
Medzi interiérovými jednotkami: 10 m
Predplnenie z výroby: 12 m
SEER / SCOP: 6,16 / 4,06
Chladiaci výkon: 4,1 (1,8 - 4,51) kW
Vykurovací výkon: 4,8 (2,05 - 5,28) kW
Hmotnosť netto: 34 kg
Maximálne zaťaženie: 10 A
Maximálny príkon: 2,1 kW
Typ kompresora: rotačný
Rozteč konzol: 546 mm x 300 mm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MB Avatar autora | 15.11.2023
Zatial ide perfektne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)