Klimatizácia AUX Freedom Plus 18FH/I – 5 kW - vnútorná jednotka multi

Kód: 010613
ZADARMOZADARMO
Aux freedom klimatizacia vnutorna
460,80 € / ks 384 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Tichá, pekná, spoľahlivá a výkonná klimatizačná jednotka.

Najpredávanejšia klimatizácia v roku 2021 a 2022 obohatená o praktické funkcie ako ionizátor alebo zabudovaná WiFi potešia každého.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rokmi overená spoľahlivá klasika.

Najpredávanejšia klimatizácia rokov 2021 a 2022 vylepšená o praktické funkcie ktoré potešia každého.

Wifi modul

wifi

Zapnúť klimatizáciu pred príchodom domov a tak si príjemne vychladiť obydlie, to ešte ani dnes nie je štandard u iných výrobcov.

AUX má svojich zákazníkov rád a preto ponúka vždy viac, ako by kto čakal. U nás máte nielen WIFi modul v štandarde ZADARMO, ale dokonca aj aplikáciu AC Freedom. Pomocou nej si klimatizáciu môžete ovládať na diaľku a môžete ju používať v češtine. Už žiadne komplikované slovíčka v angličtine, už žiadne neznáme funkcie! Všetko pekne a hlavne jednoducho! 

Aplikáciu je možné nainštalovať do telefónov so systémom Android alebo iOS.

Ionizátor

Zabudovaný ionizátor uvoľňuje záporné ióny, vďaka ktorým sa zo vzduchu jednoduchšie odstránia rôzne nepríjemné zápachy, poprípade prachové častice, vírusy aj baktérie.

ionizátor

Ekologické chladivo R32

Hodnota GWP (global warming potencial) nového chladiva R32 je oproti doteraz používaným chladivám výrazne nižší, teda znateľne znižuje vplyv na globálne otepľovanie. Hodnota ODP je 0, nepoškodzuje ozónovú vrstvu.

klimatizacia aux freedom +

Veľký dosah ventilátora

Dofuk ventilátora je až 15 metrov, čo predbieha  konkurenčné modely dosahujúce maximálne 12 metrov.

klimatizacia aux freedom + 3

Rýchle chladenie aj kúrenie

Jednotka dosiahne plného výkonu chladenia cca za 30 sekúnd a plného výkonu kúrenia cca za 60 sekúnd a zaistí tak príjemnú teplotu prostredia pre Vás ešte rýchlejšie.

topeni_klimatizaci_AUXtopeni_klimatizaci

4D výstup vzduchu

Zlepšuje distribúciu a rozptyl vzduchu pre maximálny komfort vďaka elektronicky ovládanej vertikálnej aj horizontálnej lamele. Jednoducho pomocou diaľkového ovládania si nasmerujete požadovaný smer fúkania vzduchu.

klimatizacia aux freedom + 2
24hodinový časovač
Skvelá funkcia Vám pomocou aplikácie umožní nastaviť klimatizáciu tak, aby pracovala podľa Vašich potrieb. Stačí raz nastaviť v ktoré dni v týždni o ktorej hodine sa má aká funkcia zapnúť, aké otáčky, teplota a na ako dlho. Klimatizácia sa bude automaticky prepínať do navolených režimov, poprípade sa sama podľa rozvrhu vypne. Praktické a efektívne hlavne tam, kde nechcete viac používať diaľkový ovládač. Napríklad naši klienti to využívajú v šatniach pre zamestnancov. Klimatizácia sa sama zapne pred príchodom ľudí do práce a po odchode sa sama vypne. Zabráni sa tak zabudnutiu vypínania klimatizácie keď ju netreba a šetria sa tým náklady na energie.
 
LCD displej
Veľmi praktická funkcionalita, ktorá ukazuje aktuálnu teplotu na ktorú je zariadenie nastavené. Poprípade môže slúžiť ako decentné nočné osvetlenie. Jedným stlačením gombíka na diaľkovom ovládači displej vypnete.
 
AUTO-diagnostika
V prípade poruchy Vám zariadenie vypíše chybový kód, ktorý urýchli diagnostiku a následné odstránenie poruchy.
 
Nočný režim
Uvedie zariadenie do SUPER-tichého režimu.
 
A mnoho ďalších veľmi praktických funkcií o ktorých si môžete prečítať v priloženom produktovom liste zariadenia.
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Multisplitové klimatizácie
Záruka: 4 roky
? Model zariadenia: Freedom+
? Výkon: 5,5-7,5kW
Ionizátor: áno
Integrovaný WiFi modul: áno
Aplikácia WiFi v četine: áno
Vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky: áno
Chladiaci výkon: 5,1 kW
Výkon kúrenia: 5,3 kW

Ako nainštalovať WiFi aplikáciu AC Freedom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)