Antivibračný kaučukový/gumený podstavec Rodigas 1000mm pod vonkajšiu jednotku (klimatizácie, tepelného čerpadla)

Kód: 040511
Akcia
Značka: Rodigas
76,80 € / komplet 64 € bez DPH 38,40 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Podstavec vyrobený z vulkanizovanej gumy s hliníkovým profilom na ukotvenie vonkajšej jednotky (klimatizácie, tepelného čerpadla) položenej na podlahu (balkón, terasa, strecha).


Uvedená cena je za kompletné balenie/ 1pár aj s upevňovacími šróbmi a maticami!

Detailné informácie

Podrobný popis

Podlahová Gumová Konzola pre Vonkajšie Jednotky Klimatizácie a Tepelných Čerpadiel - Vulkanizovaná SBR Zmes od KlimaPreTeba.sk

Zabezpečte stabilné a bezpečné umiestnenie vašej vonkajšej jednotky klimatizácie alebo tepelného čerpadla s našou podlahovou gumovou konzolou vyrobenou z vulkanizovanej SBR zmesi. Táto konzola je navrhnutá pre maximálnu odolnosť a dlhodobú nosnosť, a je ideálna pre umiestnenie na rôzne povrchy ako sú balkóny, terasy či strechy.

Kľúčové vlastnosti:
- Rozmery: D995xŠ175xV95 mm, poskytujú dostatočnú oporu pre širokú škálu vonkajších jednotiek.
- Nosnosť: Až 350 kg, zabezpečuje pevné a spoľahlivé upevnenie.
- Balenie: 1 pár (2 kusy konzol), vrátane skrutiek, matíc a podložiek M10 x 40 pre jednoduchú inštaláciu.

KlimaPreTeba.sk ponúkame kvalitné a odolné riešenie pre montáž vašej vonkajšej jednotky. Naša podlahová gumová konzola nie je len praktická, ale tiež esteticky príjemná a ľahko sa integruje do exteriéru vášho domu či kancelárie. Vyberte si profesionálny materiál, ktorý zaručuje dlhodobú spokojnosť a bezpečnosť vášho klimatizačného systému alebo tepelného čerpadla.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 22 kg
Rozmery: 1000x180x100 mm
Nosnosť: 350 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Rodigas sa zrodila pred 60 rokmi v malom provinčnom mestečku Padova, aby zasiahla celý svet. Spoločnosť, ktorá bola schopná v priebehu času rásť kombináciou neustálych technologických inovácií a extrémnej flexibility, pričom sa z času na čas prispôsobuje potrebám trhu a všeobecnejšie spoločnosti.

Rôzne výrobné konverzie realizované v priebehu desaťročí jej umožnili premeniť sa z inovatívnej lokálnej reality na solídnu globálnu prítomnosť, schopnú konkurovať v sektoroch klimatizácie, fotovoltaických systémov a systémov ochrany proti pádu vo viac ako 40 krajinách sveta.