Kam umiestniť klimatizáciu v domácnosti?

klimapreteba-klimatizacia

Klimatizácia nám v lete vzduch v miestnosti príjemne vychladí a v zime zase lacno vyhreje! Vďaka klimatizácii získame čistý vzduch bez alergénov, vírusov aj baktérií. Kam ale našu novú  klimatizačnú jednotku umiestniť?

V dnešnej dobe už klimatizácia neje taká drahá ako to bolo pred rokmi. V našej ponuke máme spoľahlivé modely už od 550€. Našim zákazníkom ponúkame možnosť nákupu aj na výhodné splátky od 20€ mesačne! Klimatizácie sa stali už bežným doplnkom našich bytov, domov, kancelárií a iných priestorov kde sa chceme cítiť príjemne.

Za posledných 100 rokov prešli klimatizácie veľkým vývojom a vďaka tomu vám vieme ponúknuť zariadenie, ktoré bude dokonale vyhovovať vašim požiadavkám.

Vďaka rýchlej a profesionálnej montáži si budete môcť užívať nielen množstvo funkcií, ktoré Vám spríjemnia život, ale budete mať aj dobrý pocit z príjemného dizajnu našich zariadení, ktoré potešia každé oko. Výrobcovia klimatizácií prispôsobujú dizajn zariadenia jednotlivým miestnostiam, v ktorých bude zariadenie nainštalované, aby čo najviac ladilo so zariadením interiéru.

Mobilnú klímu si umiestnite kamkoľvek uznáte za vhodné, ale tá nedokáže poskytnúť vysoký komfort ako nástenná alebo stropná jednotka a je oveľa hlučnejšia!

Poďme sa spolu pozrieť na jednotlivé miestnosti vo vašom byte a prejdime si zopár tipov!

Kráľovstvo Šéfkuchára – kuchyňa

Srdce každého obydlia je kuchyňa. V domácnostiach, kde sa veľa varí no obzvlášť v profesionálnej kuchyni každej reštaurácie by nemala chýbať klimatizácia. Teploty v nej sa vymykajú štandardným – pre ľudský organizmus priaznivým a keď nepomáha otvorené okno, tak pomôže klimatizácia! Schladí nám vzduch v priestore a zabezpečí jeho rovnomernú cirkuláciu po celej miestnostii.

Práca pôjde lepšie a výsledok bude o poznanie chutnejší, dobrú chuť! Obvykle v kuchyniach je ale klimatizácia často zanesená od olejových výparov a treba ju poriadne čistiť a dezinfikovať, aby dlho verne slúžila!

shutterstock_745090438

Oáza pokoja, alebo miestnosť kde sa stretne celá rodina – Obývačka

Pri vyberaní klímy do obývačky treba brať do úvahy štýl skriniek, stolíka a iných nábytkov. V neposlednom rade samozrejme aj farbu stien, poprípade typ podlahy.

klimatizacia-v-domacnosti

Ríša snov a oddychu alebo jednoducho spálňa

Pre regenerujúci a výdatný spánok je dôležitá tá správna teplota. Každý to máme inak a preto sa oplatí mať klimatizáciu aj v spálni. Umožní nám nastaviť si nielen vhodnú teplotu, ale automaticky nám vyčistí vzduch a upraví vlhkosť vzduchu.

Odporúčame jednotky s oblými tvarmi umiestnenými na stenu tak, aby nefúkali priamo na vás v posteli. Prúdenie vzduch sa da regulovať žalúziami na zariadení a intenzitou ventilátora. Najčastejšie sa dáva jednotka k dverám, do rohu izby alebo vedľa okna.

klimapreteba-klimatizacia2

Priestor kde sa musíme koncentrovať na výkon alebo inými slovami - Pracovňa

Potrebujete sa sústrediť na pracovné úlohy a stále to nie je ono?

Pomôžeme Vám nájsť zariadenie ktoré si zamilujete zo širokej ponuky kvalitných zariadení na klimapreteba.sk

shutterstock_1447281665

Americkí vedci zistili, že človek na to aby podal najlepší výkon, tak musí mať teplotu kde mu nie je ani teplo ani zima a môže sa plne oddať premýšľaniu nad úlohou. Naše klimatizácie Vám schladia priestor na ideálnych 25 stupňov a bez problémov sa dokážete sústrediť na všetko čo potrebujete. V pracovni si môžete chladiť alebo prikurovať hranatou, ale aj okrúhlou jednotkou v elegantnom lesklom prevedení ktoré váš priestor rozžiaria elegantným spôsobom.

Vnútornú jednotku odporúčame umiestniť na stenu vedľa okna tak, aby sme smerovanie vzduchu dokázali regulovať podľa potreby.

Izbička pre najmenších, ale aj pre dospievajúcich pubertiakov...

Pre naše deti len to najlepšie! Zaslúžia si čistý vzduch bez prachových častíc, alergénov, baktérií a iných nečistôt. Samozrejme
ideálna teplota pre zdravý spánok je benefit ktorý klimatizácia poskytuje ako najhlavnejšiu funkciu. Klimošku si u nás môžete vyzdobiť detským motívom či už pre chlapčeka, alebo dievčatko tak, aby sa doladila s ostatným zariadením izby. Vnútornú jednotku doporučujeme umiestniť tak, aby priamo neofukoval dieťa v posteli. Ďalej od postieľky. Klimatizácie od
klimapreteba.sk sa dajú nastaviť tak, že dieťa nepocíti ani ten najmenší prievan!

klimatizacia-samsung-wind-free-elite-v-izbe

V čom sme iní ako konkurencia?

Klímapreteba.sk ponúka klimatizácie v klasickej bielej farbe matné, ale aj s vysokým leskom, čierne a ako jediní na Slovensku Vám ponúkame možnosť zvoliť si vlastný dizajn. Našim zákazníkom robíme radosť s klimatizáciou s imitáciou dreva, ocele, karbónových vlákien poprípade iných farebných variácií podľa fantázie.

Nielen v moderných bytoch sú nároky na klimatizácie veľmi vysoké. Okrem príjemného dizajnu je dôležitý aj výkon pre rýchle vychladenie alebo vyhriatie priestoru v ktorom sa jednotka nachádza. Čistotu vzduchu zabezpečuje okrem filtra aj ionizátor poprípade elektricky pohlcovač pachov.

Ideálne miesto pre umiestnenie chladiacej jednotky je nad televízor, dvere, alebo ku oknu. Záleží na komplikovanosti montáže. Naše viac ako 20ročné skúsenosti s klimatizáciami Vám zaručia, že spolu nájdeme to najvhodnejšie umiestnenie

Našim zákazníkom pomáhame cítiť sa doma príjemne!