Tepelná izolácia K-FLEX H DUCT 15mm/1,5m

Kód: 050202
282 € / ks 235 € bez DPH 15,67 € / 1 m2
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Balenie 18m2 -

Samolepiaca, tepelná plošná izolácia zo syntetického kaučuku so striebornou polypropylénovou metalickou fóliou na povrchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka jednoduchej montáži je vhodná najmä na izolovanie VZT rozvodov, kde svojou vysokou pružnosťou pomáha tlmiť vibrácie prenášané potrubím.

Dodatočné parametre

Kategória: Hadicová izolácia a plošná izolácia
Hmotnosť: 18 kg
Balenie: 18m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

K-FLEX je nadnárodná výrobná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu tepelne a akusticky flexibilných elastomérových izolačných materiálov.

Spoločnosť má výrobné zariadenia a sieť pobočiek po celom svete, aby mohla poskytovať svoje produkty a služby zákazníkom kdekoľvek na svete.

Jej diverzifikované portfólio produktov poskytuje špičkové riešenia pre mnohé odvetvia vrátane stavebníctva, dopravy, petrochemického priemyslu a priemyslu obnoviteľnej energie.
Už viac ako 30 rokov sú produkty K-FLEX uznávané na trhu s izoláciou pre svoje vysoké štandardy INOVÁCIE, KVALITY a VÝKONU, ktoré zohrávajú zásadnú úlohu pri kontrole spotreby energie a znižovaní emisií skleníkových plynov.

Medzinárodná produkcia K-FLEX a jej široká sieť distribútorov zaručujú tesnú blízkosť všetkým zákazníkom v každej krajine, DÁVAJÚ IM ŠANCU využiť služby šité na mieru podľa ich špecifických potrieb.

Ak sa chcete dozvedieť viac o K-FLEX, navštívte webovú stránku spoločnosti corporate.k-flex.com.