Chránička inštalácie (prechod stenou) Artiplastic 350 mm x 64 mm

Kód: 040321
9 € / ks 7,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Estetický prechod cez stenu uľahčujúci montáž klimatizácie a chrániaci inštaláciu pred mechanickým poškodením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto ochranná krytka inštalácie Artiplastic s univerzálnou konštrukciou poskytuje jedinečnú možnosť prispôsobenia sa hrúbke akéhokoľvek múru. Vďaka možnosti odrezania prebytočnej časti na presne vhodnú dĺžku, zabezpečuje perfektný a bezpečný priechod potrubia cez stenu. Navrhnutá na ochranu vašej izolácie na medenom potrubí pred mechanickým poškodením, táto ochranná krytka je ideálnym riešením pre zabezpečenie estetického a funkčného prechodu. Vhodná pre montáže klimatizácií, vykurovacích systémov či iných inštalácií vyžadujúcich prechod stenou, ochranná krytka Artiplastic zvyšuje trvácnosť a zabezpečenie inštalácie. Ideálna pre profesionálnych inštalatérov aj DIY nadšencov, tento produkt predstavuje spojenie kvality, flexibility a estetickej hodnoty.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artiplastic bola založená v roku 1973 v Taliansku s cieľom pôsobiť v sektore transformácie a spracovania plastových materiálov v mene tretích strán určených najmä pre priemyselný sektor. Za týmto účelom spoločnosť priamo vyrába a predáva extrudované a koextrudované profily pre rôzne sektory výrobkov. 

Dynamika, flexibilita, plno-automatizovaná výroba posúvajú túto spoločnosť na popredné priečky svetových výrobcov rôznych komponentov pre chladiarov a klimatizérov. 

PVC žľaby či tvarovky, kondnenzné potrubia a rôzne redukcie, konzoly, nožičky, podstavy, sifóny, pod omietkové inštalačné krabice nájdete v našej ponuke na tomto E-shope.

Katalóg Artiplastic stiahnuť TU