Jednozložková expanzná pena B3, Nízkoexpanzná 750 ml

Kód: 040807
8,40 € / ks 7 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
1-zložková montážna a výplňová pena na jednu aplikáciu

Vynikajúce priľnutie k takmer všetkým stavebným povrchom

  • Lepšie charakteristiky zvukovej a tepelnej izolácie v porovnaní s minerálnou vlnou, korkom a skleneným vláknom
  • Rýchle úplné vytvrdnutie
  • Odolnosť voči mnohým rozpúšťadlám, lakom a chemikáliám
  • Odolnosť voči starnutiu a hnilobe
Upozornenie

Nelepí sa na PE, PP, PTFE a silikón. Bez odolnosti voči UV žiareniu.

Pokyny na použitie sú odporúčania založené na testoch, ktoré sme vykonali, a na našich skúsenostiach. Pred každou aplikáciou vykonajte vlastné testy. Vzhľadom na veľký počet aplikácií a podmienok skladovania a spracovania nepreberáme žiadnu zodpovednosť za výsledok konkrétnej aplikácie. Náš bezplatný zákaznícky servis poskytuje technické informácie a slúži ako poradenská služba. Poskytovaním tejto služby však nepreberáme žiadnu zodpovednosť, ak poskytnutá rada alebo informácie nie sú súčasťou našich stanovených a zmluvne dohodnutých služieb alebo ak konzultant nekonal zámerne. Garantujeme stálu kvalitu svojich výrobkov. Vyhradzujeme si právo vykonávať technické zmeny a ďalej vyvíjať výrobky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oblasť použitia

Bezpečná izolácia a výplň okenných spojov, strešných povrchov, potrubných vedení, spojov, nástenných spojov, roletových krytov, nástenných otvorov ap. Lepí sa na betón, kameň, nemäkčené PVC, kovy a drevo.

Pokyny

Povrchy musia byť čisté, pevné a nesmie byť na nich prach ani mastnota. Veľmi nasiakavé povrchy vopred ošetrite. Pred aplikáciou peny sa lepené povrchy sa musia zvlhčiť. Zaskrutkujte priloženú adaptérovú trubicu na ventil a riadne premiešajte plechovku (ventil smeruje nadol) približne 30-krát, aby sa obsah plechovky riadne premiešal a optimalizovala sa kvalita peny. Spoje alebo otvory vypĺňajte penou približne do 1/3, keďže pena expanduje. Ak sa nanáša viac vrstiev peny, vlhčenie opakujte. Okamžite odstráňte zvyšky čerstvej peny pomocou produktu PURLOGIC® Clean a zvyšky vytvrdnutej peny pomocou penového čističa PURLOGIC® Foam Cleaner. Nadbytočnú a úplne vytvrdnutú penu odrežte nožom.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Würth založil Adolf Würth (1909–1954), za účelom predaja skrutiek v roku 1945 v Künzelsau (odtiaľ logo spoločnosti, ktoré pozostáva z priezviska a W z dvoch hláv skrutiek s valcovými a okrúhlymi hlavami).

Spoločnosť je svetový líder v distribúcii spojovacích materiálov a nástrojov s približne 125 000 rôznymi produktmi v týchto radoch. Medzi jej viac ako 3,9 milióna zákazníkov patria spoločnosti zo stavebného, drevárskeho a kovového priemyslu, automobilové spoločnosti a čoraz viac aj bežní zákazníci.

Skupina Würth dnes pôsobí po celom svete a zamestnáva viac ako 81 000 ľudí.
Na rozdiel od iných obchodných spoločností vynakladá Würth veľa peňazí na výskum a vývoj. V roku 2007 vytvorila spoločnosť rekord s viac ako 60 patentmi.

Okrem nemeckej materskej spoločnosti Adolf Würth GmbH & Co zahŕňa Würth viac ako 400 spoločností v 86 krajinách.
Kvalitné šróby, matice, podložky, rámové hmoždinky, silikóny, tmely, expanzne peny, závitové tyče, pištole na silikón, rukavice, nože a mnoho iného nájdete priamo u nás za bezkonkurenčné ceny.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.