Jednozložková montážna pena ICE PUR 700 ml WURTH

Kód: 040805
7,80 € / ks 6,50 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Pištoľová polyuretánová pena s vynikajúcou stabilitou a expanziou.

Pištoľová pena Mega je polyuretánový materiál určený na vypĺňanie a tesnenie. Vyššia expanzia sa získa vďaka procesu penenia reaktívnej tekutej zmesi a vytvrdzovania v dôsledku reakcie s vlhkosťou vo vzduchu.

 

  • Na inštaláciu a tesnenie drevených, plastových a kovových dverových a okenných rámov a iných štruktúr
  • Izolácia teplovodných potrubí, vaní, nádrží na horúcu vodu a chladiacich zariadení
  • Na utesňovanie spojov, prasklín a otvorov, ktoré nie je možné vyplniť inými tesniacimi materiálmi, ako aj otvorov na vodovodné, vykurovacie a plynové potrubia a káblové vedenia
  • Na škárovanie drevených konštrukcií
Upozornenie

Skladujte na vetranom, chladnom, suchom mieste pri teplotách v rozsahu +5 °C až +25 °C. Garantovaná účinnosť produktu je do 12 mesiacov od výroby.

Pred použitím si vždy prečítajte bezpečnostné upozornenia. Tieto informácie sú len odporúčania založené na našej skúsenosti. Najprv produkt vyskúšajte!

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokyny

  • Očistite všetok prach, mastnotu a iné nečistoty z povrchu. Pred nanesením peny môže byť povrch mokrý, ale nie namrznutý alebo ľadový.
  • Fľaša musí mať pred aplikáciou teplotu +15 °C až +20 °C. Obsah fľaše intenzívne pretrepávajte jednu minútu. Minimálna teplota okolia pri aplikácii je +5 °C. Pri práci pri vyšších teplotách ako optimálna (+20 °C) nesmie rozdiel medzi teplotou obsahu fľaše a teplotou okolia prekročiť 5 °C.
  • Zaskrutkujte fľašu na aplikačnú pištoľ. Pracovná poloha fľaše je hore dnom. Množstvo uvoľňovanej peny sa reguluje stlačením spúšte vytláčacej pištole. Kvalita a objem stvrdnutej peny závisí od relatívnej vlhkosti vzduchu. Na navlhčenie tmeleného priestoru odporúčame použiť rozprašovaciu fľašu naplnenú vodou. Ak je priemerná veľkosť medzery väčšia ako 5 cm, vyplňte iba časť priestoru – hrúbka vrstvy by mala byť max. 2 cm. Navlhčite čerstvo nanesenú penu a pokračujte vo vrstvení peny dovtedy, kým sa priestor nevyplní. Pena sa pri tvrdnutí rozťahuje, čo znamená, že na začiatok sa má vyplniť len 1/3 priestoru. Ak je relatívna vlhkosť vzduchu nižšia než 35 %, penu výdatne zvlhčujte.
  • Stvrdnutú penu je možné rezať pomocou orezávacieho noža. Povrch musí byť chránený pred dlhodobým pôsobením UV žiarenia.
  • Čerstvú penu je možné odstrániť pomocou PU čističa. Stvrdnutú penu je možné odstrániť len pomocou mechanických pomôcok. Okamžite po aplikácii, čiže po odskrutkovaní fľaše z vytláčacej pištole, očistite vytláčaciu pištoľ pomocou PU čističa.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.84 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Würth založil Adolf Würth (1909–1954), za účelom predaja skrutiek v roku 1945 v Künzelsau (odtiaľ logo spoločnosti, ktoré pozostáva z priezviska a W z dvoch hláv skrutiek s valcovými a okrúhlymi hlavami).

Spoločnosť je svetový líder v distribúcii spojovacích materiálov a nástrojov s približne 125 000 rôznymi produktmi v týchto radoch. Medzi jej viac ako 3,9 milióna zákazníkov patria spoločnosti zo stavebného, drevárskeho a kovového priemyslu, automobilové spoločnosti a čoraz viac aj bežní zákazníci.

Skupina Würth dnes pôsobí po celom svete a zamestnáva viac ako 81 000 ľudí.
Na rozdiel od iných obchodných spoločností vynakladá Würth veľa peňazí na výskum a vývoj. V roku 2007 vytvorila spoločnosť rekord s viac ako 60 patentmi.

Okrem nemeckej materskej spoločnosti Adolf Würth GmbH & Co zahŕňa Würth viac ako 400 spoločností v 86 krajinách.
Kvalitné šróby, matice, podložky, rámové hmoždinky, silikóny, tmely, expanzne peny, závitové tyče, pištole na silikón, rukavice, nože a mnoho iného nájdete priamo u nás za bezkonkurenčné ceny.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.