PVC Tvarovka NIBCO redukcia 1" x 1/2"

Kód: 040911
6,60 € / balenie 5,50 € bez DPH 1,32 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

PVC Tvarovka NIBCO redukcia 1" x 1/2": Nevyhnutný prvok pre váš kondenzný systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme PVC Tvarovku NIBCO redukcia 1" x 1/2", kľúčový komponent pre efektívne spracovanie a odvod kondenzátu vo vašich klimatizačných systémoch. Táto redukcia na kondenzné potrubie NIBCO je navrhnutá tak, aby umožnila plynulé prepojenie dvoch PVC potrubí rôzneho priemeru, čím zabezpečuje spoľahlivé a efektívne odvádzanie kondenzátu z vašich zariadení.

PVC NIBCO redukcia 1" x 1/2" je vyrobená z vysokokvalitného PVC materiálu, ktorý zaručuje dlhodobú odolnosť a stabilitu aj v náročných podmienkach. Jej použitie je nevyhnutné najmä pri odvode kondenzu, kde je potrebné zabezpečiť spoľahlivé a tesné spojenie potrubných systémov rôznych priemerov.

Kľúčové vlastnosti:
- Umožňuje prepojenie PVC potrubí rôzneho priemeru pre optimálny odvod kondenzátu
- Vyrobené z odolného PVC materiálu pre dlhú životnosť
- Ideálne riešenie pre kondenzačné systémy a odvod kondenzátu
- Jednoduchá a rýchla inštalácia zabezpečuje efektívne spojenie bez únikov

Zabezpečte si plynulý a efektívny odvod kondenzátu vo vašich klimatizačných a chladiacich systémoch s PVC Tvarovkou NIBCO redukcia 1" x 1/2". Tento a ďalšie kvalitné produkty pre váš kondenzačný systém nájdete na KlimaPreTeba.sk, kde ponúkame široký sortiment overených a spoľahlivých riešení pre vaše inštalačné potreby. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a zabezpečte si spoľahlivé a bezproblémové riešenie pre váš systém odvodu kondenzátu.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 0.1 kg
Rozmery: 1", 1/2"
Rozmery: 1" x 1/2"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NIBCO INC. je rodinným a prevádzkovaným podnikom od roku 1904 a je popredným poskytovateľom ventilov, armatúr a produktov na riadenie prietoku pre komerčné, priemyselné a inštitucionálne stavebníctvo, námorníctvo, ako aj obytné a zavlažovacie trhy.

NIBCO so sídlom v Elkhart, Indiana, prevádzkuje 13 výrobných závodov po celých Spojených štátoch a na celom svete a ponúka viac ako 36 000 SKU.

Spoločnosť NIBCO, ktorá zahŕňa päť generácií rodinného vedenia a pridruženého vlastníctva, zostáva v súkromnom vlastníctve a má pozíciu pre rast na globálnom trhu.