Lepidlo na kondenzné potrubie NIBCO 120 ml - číre so štetcom

Kód: 040217
8,28 € / ks 6,90 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Toto vysoko kvalitné lepidlo je špeciálne navrhnuté pre použitie v systémoch kondenzačných potrubí, kde poskytuje spoľahlivé a trvalé spojenie.

Objem: 120 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme lepidlo na kondenzačné potrubie NIBCO 120 ml - číre so štetcom, ideálnu voľbu pre spojovanie PVC-U trubiek a tvaroviek lepením. Toto vysoko kvalitné lepidlo je špeciálne navrhnuté pre použitie v systémoch kondenzačných potrubí, kde poskytuje spoľahlivé a trvalé spojenie.

Lepidlo je vhodné pre spájanie PVC-U trubiek a tvaroviek a je ľahko aplikovateľné vďaka praktickému štetcu, ktorý je integrovaný priamo v uzávere fľaštičky. Tento unikátny dizajn zabezpečuje pohodlnú a presnú aplikáciu lepidla na spojovacie plochy, minimalizuje plytvanie materiálom a umožňuje rýchle a čisté práce.

S maximálnym lepeným priemerom až 250 mm a maximálnym tlakom 16 Bar, je toto lepidlo schopné vyhovieť aj tým najnáročnejším aplikáciám v klimatizačných a chladiacich systémoch. Jeho vynikajúce adhezívne vlastnosti a odolnosť zabezpečujú, že vaše spoje zostanú pevné a bezpečné po dlhú dobu, čo prispieva k celkovej spoľahlivosti a účinnosti vášho systému.

Objem 120 ml ponúka dostatočné množstvo lepidla pre mnoho aplikácií, čo z neho robí ekonomickú voľbu pre inštalácie aj opravy. Či už potrebujete spojiť nové časti potrubia alebo vykonať údržbu existujúceho systému, lepidlo na kondenzačné potrubie NIBCO je spoľahlivým partnerom pre vaše projekty.

Neoceniteľný pomocník pre každého, kto pracuje s kondenzačnými systémami - lepidlo na kondenzačné potrubie NIBCO 120 ml - číre so štetcom. Objednajte si ešte dnes na KlimaPreTeba.sk a získajte spojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NIBCO INC. je rodinným a prevádzkovaným podnikom od roku 1904 a je popredným poskytovateľom ventilov, armatúr a produktov na riadenie prietoku pre komerčné, priemyselné a inštitucionálne stavebníctvo, námorníctvo, ako aj obytné a zavlažovacie trhy.

NIBCO so sídlom v Elkhart, Indiana, prevádzkuje 13 výrobných závodov po celých Spojených štátoch a na celom svete a ponúka viac ako 36 000 SKU.

Spoločnosť NIBCO, ktorá zahŕňa päť generácií rodinného vedenia a pridruženého vlastníctva, zostáva v súkromnom vlastníctve a má pozíciu pre rast na globálnom trhu.