Vynylová spojka pre kondenznú hadičku 6mm ASPEN FP2622

Kód: 040422
Novinka Tip
Značka: Aspen
19,32 € / ks 16,10 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

6 mm konektor pre hadičku z kondenzného čerpadielka.

Môže byť použitý v kondenzačných inštaláciách, v automobilových inštaláciách - hydraulických, automobilových a priemyselných.

Detailné informácie

Podrobný popis

konektor ASPEN

Spojka hadice na kondenzát s priemerom 6 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aspen Pumps Group

Už takmer 30 rokov má Aspen Pumps Group jedno poslanie: presadzovať inovácie, ktoré inžinierom uľahčia život.

Aspen_cerpadílka (1)_1

#ShowMore#

Skupina, ktorú založili 3 inžinieri v roku 1992, sa vyvinula do moderného globálneho podnikania so značkovými kategóriami vrátane čerpadiel na odstraňovanie kondenzátu, náradia, inštalačného príslušenstva, strešných podporných systémov a špeciálnych chemikálií.

Aspen_cerpadílka (1)

Globálne oceňované podnikanie

Skupina Aspen Pumps je jedinečná svojím globálnym dosahom a obchoduje vo viac ako 100 krajinách sveta. Aspen však nie je čisto exportný biznis; je to nadnárodná organizácia s obchodnými tímami po celom svete a kanceláriami na 4 kontinentoch. Naše neustále investície do ľudí a skladovej infraštruktúry znamenajú, že sme lídrom v poskytovaní kvality služieb a zákazníckej podpory. Tento prístup k podnikaniu znamená, že máme najrozsiahlejšiu a najlepšie podporovanú sieť veľkoobchodných partnerstiev na svete.

Skupina Aspen Pumps je hrdá na svoju obchodnú výkonnosť a oslavuje úspech vo svojich kľúčových schopnostiach v oblasti podnikania, inovácií a medzinárodného obchodu získaním ocenení Queen’s Awards pre každú z nich (2009, 2012 a 2019).