PVC hadička pre čerpadlá kondenzátu spevnená Artiplastic 30m

Kód: 040445
Novinka
Značka: Artiplastic
28,80 € / balenie 24 € bez DPH 0,96 € / 1 m
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Spevnená hadička 6mm/30m Artiplastic určená na odvod kondenzátu z klimatizačného zariadenia.

Má stály tvar a je odolná proti zlomeniu.
Minimálny odber 1 balenie/30 metrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

PVC hadička Artiplastic pre čerpadlá kondenzátu: Odolné a flexibilné riešenie pre váš systém

Predstavujeme PVC hadičku Artiplastic, špeciálne navrhnutú pre efektívny odvod kondenzátu z čerpadiel v systémoch klimatizácie. Táto 30m dlhá zpevnená hadička je ideálna pre dlhé trasovanie a ponúka vynikajúcu odolnosť a flexibilitu, čo zabezpečuje hladký a spoľahlivý odvod kondenzátu z vášho systému.

Vyrobená z kvalitného PVC materiálu, táto hadička je navrhnutá tak, aby odolala prúdeniu kondenzátu a zároveň zabránila jeho zanášaniu. Vďaka svojej zpevnenej konštrukcii je extrémne odolná voči praskaniu a poškodeniu, čo predlžuje jej životnosť a znižuje potrebu častej výmeny.

Náš produkt je vhodný pre širokú škálu aplikácií, od domácich klimatizačných systémov až po komerčné a priemyselné inštalácie. Vďaka svojej dĺžke 30 metrov poskytuje dostatočnú flexibilitu pre inštalácie v rôznych prostrediach a situáciách.

Hlavné vlastnosti produktu:
- Dĺžka: 30m, ponúka vysokú flexibilitu pri inštalácii
- Materiál: Kvalitný PVC pre dlhodobú odolnosť
- Zpevnená konštrukcia: Zvyšuje odolnosť voči praskaniu a poškodeniu
- Vhodná pre širokú škálu aplikácií: Domáce, komerčné a priemyselné systémy
- Jednoduchá inštalácia: Ľahko sa manipuluje a inštaluje

Zvoľte PVC hadičku Artiplastic pre vaše čerpadlá kondenzátu a uistite sa, že váš systém bude fungovať hladko a bez problémov. Tento produkt a ďalšie nájdete v našom e-shope, kde ponúkame široký sortiment kvalitného inštalačného materiálu a príslušenstva pre vaše klimatizačné potreby. Urobte vašu inštaláciu efektívnejšou a bezpečnejšou s Artiplastic.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Balenie: 30 m
Priemer: 6 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artiplastic bola založená v roku 1973 v Taliansku s cieľom pôsobiť v sektore transformácie a spracovania plastových materiálov v mene tretích strán určených najmä pre priemyselný sektor. Za týmto účelom spoločnosť priamo vyrába a predáva extrudované a koextrudované profily pre rôzne sektory výrobkov. 

Dynamika, flexibilita, plno-automatizovaná výroba posúvajú túto spoločnosť na popredné priečky svetových výrobcov rôznych komponentov pre chladiarov a klimatizérov. 

PVC žľaby či tvarovky, kondnenzné potrubia a rôzne redukcie, konzoly, nožičky, podstavy, sifóny, pod omietkové inštalačné krabice nájdete v našej ponuke na tomto E-shope.

Katalóg Artiplastic stiahnuť TU