PVC hadica na odvod kondenzátu D20 mm Artiplastic

Kód: 040524
Novinka
Značka: Artiplastic
46,85 € / balenie 39,04 € bez DPH 1,56 € / 1 m
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Tvarovo stála hadica, odolná proti zlomeniu s vnútornou hladkou stenou určená pre odvod kondenzátu z klimatizačných zariadení.
Cena je za 1m dĺžky! Minimálny odber 1 balenie/30 metrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špirálová hadica je vyrobená z mäkkého PVC. Vnútro hadice je hladké, čo znižuje usádzanie nečistôt na jej stenách a zlepšuje priechodnosť kondenzačného systému. Flexibilita umožňuje jednoduchú distribúciu drenážneho systému vo vnútri aj mimo budov.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 3 kg
Balenie: 30m
Priemer hadice: 20mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artiplastic bola založená v roku 1973 v Taliansku s cieľom pôsobiť v sektore transformácie a spracovania plastových materiálov v mene tretích strán určených najmä pre priemyselný sektor. Za týmto účelom spoločnosť priamo vyrába a predáva extrudované a koextrudované profily pre rôzne sektory výrobkov. 

Dynamika, flexibilita, plno-automatizovaná výroba posúvajú túto spoločnosť na popredné priečky svetových výrobcov rôznych komponentov pre chladiarov a klimatizérov. 

PVC žľaby či tvarovky, kondnenzné potrubia a rôzne redukcie, konzoly, nožičky, podstavy, sifóny, pod omietkové inštalačné krabice nájdete v našej ponuke na tomto E-shope.

Katalóg Artiplastic stiahnuť TU