Digitálny vrtuľkový anemometer TESTO 417 - kompletný set

Kód: 040329
630 € / ks 525 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia

Kompaktný vrtuľkový anemometer testo 417 v sade s dvoma meracími lievikmi a usmerňovačom prúdenia, ktorá bola vyvinutá pre čo najjednoduchšiu úpravu prietoku tak, aby ste mohli merať na prívodoch vzduchu a vzduchových výustkách, ale aj na tanierových ventiloch a vírivých anemostatoch u klimatizačných. Integrovaná vrtuľka s priemerom 100 mm Vám rýchlo zaistí presné výsledky. Časové a bodové stredné hodnoty aj objemový prietok sa automaticky vypočítavajú v prístroji a zobrazujú sa na displeji. To umožňuje obzvlášť efektívne nastavenie vyváženého vetrania bytových priestorov – vrátane rýchlej dokumentácie v aplikácii testo Smart App.


Aplikácia Vás navyše podporuje nielen pri konfigurácii meracieho prístroja, ale taktiež zobrazuje, ukladá a dokumentuje namerané hodnoty – a tiež premení Váš smartfón na druhý displej prístroja. Testo 417 sada 2 obsahuje dva meracie nálevky a usmerňovač prúdenia pre presné merania aj na vírivých anemostatoch.

Detailné informácie

Podrobný popis


testo 417 - Digitálny vrtuľkový anemometer s 100 mm vrtuľkou a pripojením k aplikácii

Kompaktný vrtuľkový anemometer testo 417 so 100mm vrtuľkou je ideálnym riešením pre jednoduché, rýchle a presné meranie rýchlosti prúdenia, objemového prietoku na prívodoch vzduchu a vzduchových výustkách pri klimatizačných a ventilačných systémoch. Nastavenie vyváženého vetrania bytových priestorov alebo merania u vírivých anemostatov je so sadami testo 417 s lievikom a usmerňovačom prúdenia úplnou hračkou. Vďaka prepojeniu s aplikáciou testo Smart App vyriešite konfiguráciu prístroja, zobrazenie (tiež ako druhá obrazovka) a ukladanie aj dokumentáciu nameraných hodnôt rýchlo a bez komplikácií.
 
Kompaktný vrtuľkový anemometer testo 417 bol vyvinutý tak, aby Vám čo najviac uľahčil meranie na prívodoch vzduchu a vzduchových výustkách pri klimatizačných a ventilačných systémoch. Integrovaná vrtuľka s priemerom 100 mm Vám rýchlo zaistí presné výsledky. Časové a bodové stredné hodnoty aj objemový prietok sa automaticky vypočítavajú v prístroji a zobrazujú sa na displeji. To umožňuje obzvlášť efektívne nastavenie vyváženého vetrania bytových priestorov – vrátane rýchlej dokumentácie v aplikácii testo Smart App.
 
Aplikácia Vás podporuje nielen pri konfigurácii meracieho prístroja, ale taktiež zobrazuje, ukladá a dokumentuje namerané hodnoty - premení tak Váš chytrý telefón na druhý displej. testo 417 je k dispozícii aj v dvoch praktických sadách: testo 417 sada 1 obsahuje dva lieviky pre tanierové ventily a vetracie mriežky. Tieto lieviky je možné ľahko pripojiť k vrtuľke a pokrývajú tak celý rad veľkostí a tvarov výustok. Testo 417 sada 2 obsahuje okrem dvoch lievikov aj usmerňovač prúdenia pre dosiahnutie presných výsledkov merania aj u vírivých anemostatov.
 
Obsah dodávky:

• testo 417 – vrtuľkový anemometer so 100mm vrtuľkou as pripojením k aplikácii
• Prepravné puzdro
• Výstupný protokol z výroby
• 3 x AA batérie


Testovent 417 - sada kužeľov s usmerňovačom

Firma Testo ako jediný výrobca ponúka riešenia, ako na drážkových vyústkách merať rovnakou mierou jednoducho a presne. Inovačný usmerňovač objemového prietoku testovent 417 Vám perfektne pomôže pri meraní prúdenia na drážkových vyústkách. Usmerňovač objemového prietoku umožňuje zmenu zvíreného prúdenia na takmer rovnomerné prúdenie, ktoré je možné nakoniec spoahlivo zmerať pomocou vrtuľkového anemometra alebo vrtuľkových sond.

Meranie na drážkových vyústkách bez usmerňovača objemového prietoku vedie k príliš nízkym alebo vysokým výsledkom, v závislosti na tom, akým smerom drážka dopadá na vrtuľku. Usmerňovač objemového prietoku sa používa v spojení s meracím kužeľom testovent 417 a voliteľným vrtuľkovým anemometrom testo 417, prípadne s vrtuľkovými sondami (Ø 100mm) prístrojov testo 435 a testo 480. Sada obsahuje usmerňovač objemového prietoku a sadu kužeľov testovent 417. Sada kužeľov testovent 417 sa skladá z dvoch kužeľov s rôznými rozmermi.

  • Presné meranie objemového prietoku nezávisle na smere drážok
  • Spoľahlivé výsledky meraní u drážkových vyústok
  • Sada obsahuje usmerňovač objemového prietoku a sadu kužeľov testovent 417

 

Anemometer
Presnosť ±(0,1 m/s + 1,5 % z mv)
Rozlíšenie 0,01 m/s
Merací rozsah 0,3 až 20 m/s
Objemový prietok
Objemový prietok - Merací rozsah 0 až +99999 m³/h 0 do +440 m³/h (testo 417 v kombinácii s lievikom (0563 4170)) 0,1 do +200 m³/h, preferovaný 0,1 až 100 m³/h (testo 417 v kombinácii s lievikom a usmerňovačom prúdenia (0554 4172))
Objemový prietok - Rozlíšenie 0,1 m³/h (0 až +100 ) 1 m³/h (Zostávajúci rozsah)
NTC
NTC - Merací rozsah 0 až +50 °C
NTC - Presnosť ±0,5 °C
NTC - Rozlíšenie 0,1 °C
Technické údaje
Trieda krytia IP40 IP20
Materiál plášťa ABS + PC / TPE
Prevádzková teplota -20 až +50 °C
Skladovacia teplota -20 až +50 °C
Typ batérie 3x AA
Životnost batérie 50 h
Hmotnosť 243 g
Rozmery 236 x 108 x 45 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Hmotnosť: 5 kg
Výrobca: TESTO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Testo SE & Co. KGaA je spoločnosť z Lenzkirchu, založená v roku 1957, so sídlom v Titisee-Neustadt.

#ShowMore#

Spoločnosť má 35 dcérskych spoločností v Číne, Japonsku, Kórei, USA, Francúzsku, Španielsku, Taliansku a ďalších krajinách a zamestnáva okolo 3200 ľudí. 1700 len na svojich miestach v Lenzkirchu, Kirchzartene a Titisee. Centrála spoločnosti bola presunutá z Lenzkirchu do Titisee koncom roka 2019.

Spoločnosť Testo prvýkrát uskutočnila obchody v hodnote 200 miliónov EUR v roku 2011 a mala prichádzajúce objednávky v hodnote 208 miliónov EUR.[2] Spoločnosť investuje približne 10 % svojich ročných príjmov do výskumu a vývoja. V roku 2018 spoločnosť prvýkrát dosiahla príjem vo výške viac ako 300 miliónov EUR.

Testo je členom Industrial Companies Trading Association Baden.