Detektor úniku chladiva Testo 316-3

Kód: 040330
Novinka
Značka: Testo
358,80 € / ks 299 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Naše spoľahlivé zariadenie na detekciu úniku chladiva Testo 316-3 je veľmi šikovným nástrojom pre profesionálnych technikov v oblasti chladiarenských zariadení a tepelných čerpadiel. S jeho pomocou môžete spoľahlivo identifikovať a lokalizovať úniky chladív, čím zabezpečíte bezpečnosť a efektívnosť vašich systémov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

S vysokou citlivosťou menej ako 4 g/a - 1g/a podľa normy EN14624:2012, náš detektor dokáže detekovať aj tie najmenšie netesnosti, čím vám umožňuje rýchle a efektívne riešenie problémov. Okamžite je pripravený na meranie bez nutnosti výberu krivky chladiva, čo uľahčuje jeho používanie a šetrí váš čas.

S optickým a akustickým alarmom pri úniku vás tento detektor okamžite upozorní na prítomnosť problému, čím minimalizuje riziko poškodenia systému. Výmena senzorov je jednoduchá a rýchla, umožňujúc vám pokračovať vo Vašej práci bez zbytočného oneskorenia.

Toto špičkové zariadenie od Nemeckého výrobcu profesionálnej meracej techniky TESTO pre klimatizérov a chladiarov spĺňa všetky dôležité predpisy a normy, vrátane ustanovení o F plynoch a noriem SAE J1627 a EN 14624:2012, čo vám poskytuje istotu jeho spoľahlivosti a kvality. S maximálne jednoduchou obsluhou pomocou jedného tlačidla je tento detektor ideálnym partnerom pre každého technika, ktorý sa zaoberá chladiarenskými zariadeniami a tepelnými čerpadlami.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Výrobca: TESTO
Položka bola vypredaná…

Testo 316-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Testo SE & Co. KGaA je spoločnosť z Lenzkirchu, založená v roku 1957, so sídlom v Titisee-Neustadt.

#ShowMore#

Spoločnosť má 35 dcérskych spoločností v Číne, Japonsku, Kórei, USA, Francúzsku, Španielsku, Taliansku a ďalších krajinách a zamestnáva okolo 3200 ľudí. 1700 len na svojich miestach v Lenzkirchu, Kirchzartene a Titisee. Centrála spoločnosti bola presunutá z Lenzkirchu do Titisee koncom roka 2019.

Spoločnosť Testo prvýkrát uskutočnila obchody v hodnote 200 miliónov EUR v roku 2011 a mala prichádzajúce objednávky v hodnote 208 miliónov EUR.[2] Spoločnosť investuje približne 10 % svojich ročných príjmov do výskumu a vývoja. V roku 2018 spoločnosť prvýkrát dosiahla príjem vo výške viac ako 300 miliónov EUR.

Testo je členom Industrial Companies Trading Association Baden.