Lisovacie (zatláčacie) kliešte Value VRT 102

Kód: 030306
8,28 € / ks 6,90 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Praktické  kliešte slúžiace k zatláčaniu medených a hliníkových trubiek (rúrok) 3-10mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduché a praktické kliešte na zatláčanie trubiek 3-10mm - nevyhnutný nástroj pre každého inštalatéra. Tento unikátny nástroj je špeciálne navrhnutý pre bezpečné zatláčanie medienných a hliníkových trubiek o priemere 3-10 mm, čím sa predíde vniknutiu nečistôt dovnútra trubky a potenciálnemu poškodeniu inštalácie. Ideálny pre profesionálne aj domáce použitie, zaručuje čistú a efektívnu prácu pri vytváraní spojov, čo šetrí váš čas a zvyšuje kvalitu vykonanej inštalácie. S týmito kliešťami dosiahnete dokonalých výsledkov pri práci s mediennými a hliníkovými trubkami, bez rizika znehodnotenia projektu.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.37 kg
Priemer potrubia: 3~10 mm

Videoprezentacia

Videoprezentacia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VALUE je svetovým lídrom vo výrobe servisného náradia pre priemysel HVACR.

#ShowMore#
Spoločnosť vznikla v roku 1996 a dnes sa ich kancelárske priestory a výrobné haly rozprestierajú na viac ako 41 800 m2. Zamestnáva viac ako 670 ľudí, vrátane skvelých inžinierov v oblasti mechaniky, techniky vákuovej výroby, elektromotorov a expertov v oblasti kontroly kvality.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vákuových čerpadiel (vývevy) so širokým spektrom použitia a staníc na odčerpávanie a filtrovanie chladiva. V našej ponuke produktov VALUE nájdete aj elektronické váhy, sady tlakomerov a manometrov, široký sortiment nástrojov na spracovanie medených rúr ako rezačky, ohýbačky, pertlovačky, odhraňovače, ale aj anemometre, multi-metre, vákuometre a mnoho iného užitočného kvalitného náradia.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.