Servisné kliešte "napichovacie" 14210 REFCO

Kód: 031360
Novinka
Značka: Refco
82,80 € –8 %
Servisné kliešte napichovacie14210 REFCO 01
82,80 € –8 % 75,60 € / ks 63 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Odsávacie kliešte so servisným ventilom na odstraňovanie chladiva z chladiaceho systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tu si môžete objednať náhradné prepichovacie hroty: TU

 

Kliešte na núdzové odstránenie chladiacej zmesi z chladiaceho systému. Evakuácia prebieha stlačením klieští na rúre, v dôsledku čoho je rúra prepichnutá ihlou. K závitu (1/4" SAE) sa pripája servisná hadica, vďaka ktorej je možné odstrániť chladiacu látku.

Vykonané z vysoko kvalitnej chrom-vanádiovej ocele, s vymeniteľnou ihlou na prepichovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako tradičná švajčiarska spoločnosť sa už 50 rokov zaväzujeme k najvyššej kvalite, vyvíjame a vyrábame odolné nástroje a príslušenstvo.

#ShowMore#

Počnúc analógovými rozdeľovačmi sme sa za posledné roky vyvinuli na inovatívneho dodávateľa kompletného sortimentu pre profesionálnych technikov chladenia a klimatizácie. Hadice, tlakomery, vákuové čerpadlá, odsávačky, čerpadlá kondenzátu ako aj náradie a diely potrebné na inštaláciu ponúkame našim zákazníkom v trvalo vysokej kvalite. Pri vývoji našich produktov sa zameriavame na potreby užívateľov. Spájame naše desaťročia skúseností s inovatívnymi technológiami všade tam, kde má ich použitie zmysel, čím zvyšujeme úžitok pre zákazníkov. Tradične sa zameriavame na vysokú dostupnosť produktov, ktorá umožňuje rýchle dodanie našim distribučným partnerom po celom svete. Kvalitu, dodacie schopnosti a inovácie našich produktov oceňujú naši celosvetoví zákazníci – celosvetovo uznávané.

História
REFCO bolo založené v roku 1972 - už vtedy inovatívne a s vysokými štandardmi kvality. V roku 1996 spoločnosť získala nemecká skupina WIKA Group, svetový líder v oblasti techniky merania tlaku, teploty, sily, hladiny a prietoku. Naše výrobné závody boli vždy vo Švajčiarsku, kde podľa ducha nášho zakladateľa vyrábame vysoko kvalitné náradie pre profesionálnych technikov chladenia a klimatizácie.