Cu potrubie izolované mäkké 3/8" 9,52 x 0,8 mm EBRILLE (50m) single

Kód: 040406
Cena viditelna velkoobchodni zakaznik
Značka: Ebrille
345,36 € / balenie 287,80 € bez DPH 6,91 € / 1 m
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Predizolovaná medená rúra s priemerom 9,52 x 0,8 mm.

Cena za 50m balenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predizolovaná medená rúra podľa európskych noriem EN 12735-1 Vo vnútri prázdna, suchá, čistená a odmastená, zakončená vekom alebo hermeticky uzavretá.
Vhodná na použitie s chladivom R 410A a R32.
Izolácia z polyetylénovej peny s nízkou vodivosťou, netoxická, bez zápachu, bez prísad narušujúcich ozónovú vrstvu, odolná proti roztrhnutiu, ochranný plášť LD-PE film – biela farba.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Dĺžka potrubia: 50m
Cólový priemer rúry: 3/8"
Metrický priemer rúry: 9,52mm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
FK Avatar autora | 5.6.2023
S Vasimi potrubiami som nad mieru spokojny. Dakujem.
ZK Avatar autora Zdeniiik KpT (Administrátor) 17.6.2023
Ďakujeme. CU potrubia Ebrille sú špičkové!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Históriu Ebrille píšu muži, ktorí s vášňou, húževnatosťou a prezieravosťou viedli rodinný podnik k dosiahnutiu dôležitých medzinárodných úspechov.

V prvých rokoch dvadsiateho storočia Ebrille Giovanni so založením spoločnosti na inštaláciu termohydraulických systémov vytvoril priestory pre súčasnú skupinu Ebrille z Nizza Monferrato.

Jeho syn Attilio Ebrille sa špecializoval a vďaka spolupráci bok po boku priviedol spoločnosť do popredia v sektore
na činnosť montáže zlievarne na výrobu olovených rúr, laminátov a sifónov.

Ale práve v roku 1978 sa priekopníckym spôsobom uskutočnila konverzia zo spracovania olova na transformáciu a povlakovanie medených rúrok. Túto konverziu možno vysledovať od vstupu do spoločnosti súčasného prezidenta: Giovanniho Oscara Ebrilleho a jeho manželky Márie Teresy, ktorí v tých rokoch začali výrobu v priemyselnom meradle s exkluzívnymi patentmi na izolačné materiály pre medené rúry. Vďaka investíciám do experimentovania a neustálej technologickej modernizácie prebieha výroba vo vlastných závodoch schopných zaručiť najvyššie štandardy kvality.

Koncom 90-tych rokov prebehla významná finančná reštrukturalizácia založením dnešnej kapitálovej spoločnosti Ebrille sro. Neustála expanzia a potvrdzovanie značky na národnom i medzinárodnom trhu vedie k dosiahnutiu dôležitých podnikateľských uznaní.

V roku 1996 spoločnosť Ebrille s.r.l. je prvým vo svojom sektore, ktorý získal certifikáciu SQS ISO 9002, zaručujúcu systém riadenia a výroby schopný uspokojiť najnáročnejšie požiadavky trhu.

Priemyselná etika predstavuje pre rodinu Ebrille a jej najbližších spolupracovníkov pravidlo a vždy predstavovala morálnu disciplínu vo vnútorných a vonkajších vzťahoch spoločnosti. Pre Ebrille je podnikanie založené na nadčasových pravidlách jasnosti a transparentnosti. Hodnoty, ktoré sú rozšírené aj do výrobného sektora.

"Ebrille" so svojimi technológiami a neustálym experimentovaním vyvinul koncept racionálneho využívania energetických zdrojov výrobou pri plnom rešpektovaní životného prostredia a vytváraním vysokokvalitnej izolácie z recyklovateľného polyetylénu. Certifikácia všetkých závodov podľa systému manažérstva kvality ISO 9001:2000 a 14001:2004 a schválenia produktov v rôznych európskych krajinách ponúkajú trhu záruku spoľahlivosti na globálnej úrovni. Skupina Ebrille prešla touto cestou s nadšením a obetavosťou, pripravená opäť sa postaviť pred nové a ambiciózne ciele.

Koncom 90. rokov a so vstupom do Company of Ettore Ebrille, teda štvrtej generácie, sa začala formovať „rozšírená divízia“ alebo rozšírená divízia skupiny. Tak sa zrodila spoločnosť Complast sro, ktorá sa venuje a špecializuje na výrobu rúr, plechov a profilov na balenie do extrudovaného expandovaného polyetylénu.

Odhodlanie, manažérska zručnosť pri riešení najrozmanitejších situácií a prejavená dynamika vedú k dosiahnutiu dôležitých medzinárodných cieľov, vďaka ktorým penová divízia v roku 2003 investovala do rozvoja vlastného výrobného procesu expandovaných sieťovaných polyetylén vytvorením spoločnosti Monfertek sro. Dôležitý krok, ktorý potvrdzuje túžbu skupiny byť stále viac prítomná v sektore izolácií a expandovaných materiálov vo všeobecnosti.

V roku 2009, vďaka obozretnej a zákaznícky orientovanej politike, s cieľom čeliť špekulatívnym nárastom na trhu, boli Complast srl a Monfertek srl pohltené materskou spoločnosťou Ebrille srl.