Čistiaca pasta na ruky Wurth

Kód: 040817
Výpredaj
Značka: Wurth
3,48 € / ks 2,90 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Krémová pasta na umývanie rúk bez abrazívnych látok
  • Tradičná pasta bez abrazívnych látok
  • Ideálna na odstraňovanie všetkých druhov priemyselných nečistôt
  • Obsahuje len povrchovo aktívne látky a mydlá prírodného rastlinného pôvodu z obnoviteľných zdrojov
  • Účinne čistí ruky a zároveň berie ohľad na normálnu hydrolipidickú rovnováhu pokožky
  • Dermatologicky testovaná kožná kompatibilita
Upozornenie

Typ nečistôt: ťažké

 

Výrobok nepoužívajte na citlivých miestach (tvár, oblasť podpazušia, intímne oblasti). Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami

 

Aj keď sú technické odporúčania, ktoré poskytujeme, založené na našej skúsenosti a majú sa dodržiavať, sú iba orientačné a musia sa potvrdiť rozsiahlymi praktickými skúškami. Týmto sa kupujúci nezbavuje zodpovednosti osobne vyskúšať naše výrobky a zistiť, či sú vhodné pre účel použitia

Detailné informácie

Podrobný popis

Oblasť použitia

Motory, hydraulika, vzduchové zariadenia, guma, tesárstvo, preprava, zváranie, tepelná technika, oblasť elektromechaniky, lubrikanty, mazivá, rozpúšťadlá, plasty, vápno, cement, poľnohospodárstvo, stolárstvo, reštaurátorstvo, čalúnenie, klampiarstvo a pod.

Pokyny

Výrobok naneste na suché ruky, otierajte a postupne pridávajte vodu, až kým sa všetka špina neuvoľní. Dôkladne opláchnite a vysušte

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné náradie a materiál pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Obsah: 450 ml
Zápach/vôňa: Príjemný
Farba: Béžová Jantár
Viskozita/konzistencia: Krémový
Hodnota pH: 9,7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Würth založil Adolf Würth (1909–1954), za účelom predaja skrutiek v roku 1945 v Künzelsau (odtiaľ logo spoločnosti, ktoré pozostáva z priezviska a W z dvoch hláv skrutiek s valcovými a okrúhlymi hlavami).

Spoločnosť je svetový líder v distribúcii spojovacích materiálov a nástrojov s približne 125 000 rôznymi produktmi v týchto radoch. Medzi jej viac ako 3,9 milióna zákazníkov patria spoločnosti zo stavebného, drevárskeho a kovového priemyslu, automobilové spoločnosti a čoraz viac aj bežní zákazníci.

Skupina Würth dnes pôsobí po celom svete a zamestnáva viac ako 81 000 ľudí.
Na rozdiel od iných obchodných spoločností vynakladá Würth veľa peňazí na výskum a vývoj. V roku 2007 vytvorila spoločnosť rekord s viac ako 60 patentmi.

Okrem nemeckej materskej spoločnosti Adolf Würth GmbH & Co zahŕňa Würth viac ako 400 spoločností v 86 krajinách.
Kvalitné šróby, matice, podložky, rámové hmoždinky, silikóny, tmely, expanzne peny, závitové tyče, pištole na silikón, rukavice, nože a mnoho iného nájdete priamo u nás za bezkonkurenčné ceny.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.