Neutrálny silikón transparentný A9 BAS 310 ml Wurth

Kód: 040816
7,80 € / ks 6,50 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Odolný proti starnutiu, poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oblasť použitia

Na styčné, dilatačné a tesniace spojenia vo vnútorných aj vonkajších priestoroch, ako sú spojenia stien alebo podlahové spojenia. Dobrá priľnavosť bez základného náteru napr. na skle, obkladačkách, keramike, obkladačkách so

skleneným povrchom, glazúre a kameninovej tehle, na kovoch, napríklad na hliníku, oceli, zinku, medi, na natieranom, lakovanom alebo impregnovanom dreve a na rôznych plastoch.

Pokyny

Povrchy musia byť čisté, suché a nerozrušené. Zaznamenajte si rozmery spojenia, pozrite si hárok s technickými údajmi. Naplňte spoje výplňovou hmotou na báze PE, obj. č. 0875...

Porézne podklady (napr. betón) ošetrite základným náterom, obj. č. 0892 170. Pred vytvorením povrchového filmu vyhlaďte tesnenie prostriedkom na vyhladenie tesniacich hmôt, obj. č. 0893 3.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Würth založil Adolf Würth (1909–1954), za účelom predaja skrutiek v roku 1945 v Künzelsau (odtiaľ logo spoločnosti, ktoré pozostáva z priezviska a W z dvoch hláv skrutiek s valcovými a okrúhlymi hlavami).

Spoločnosť je svetový líder v distribúcii spojovacích materiálov a nástrojov s približne 125 000 rôznymi produktmi v týchto radoch. Medzi jej viac ako 3,9 milióna zákazníkov patria spoločnosti zo stavebného, drevárskeho a kovového priemyslu, automobilové spoločnosti a čoraz viac aj bežní zákazníci.

Skupina Würth dnes pôsobí po celom svete a zamestnáva viac ako 81 000 ľudí.
Na rozdiel od iných obchodných spoločností vynakladá Würth veľa peňazí na výskum a vývoj. V roku 2007 vytvorila spoločnosť rekord s viac ako 60 patentmi.

Okrem nemeckej materskej spoločnosti Adolf Würth GmbH & Co zahŕňa Würth viac ako 400 spoločností v 86 krajinách.
Kvalitné šróby, matice, podložky, rámové hmoždinky, silikóny, tmely, expanzne peny, závitové tyče, pištole na silikón, rukavice, nože a mnoho iného nájdete priamo u nás za bezkonkurenčné ceny.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.