Elektronická váha VALUE VES-100B

Kód: 030903
Akcia
Značka: Value
272,40 € / ks 227 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Objavte elektronickú váhu VALUE VES-100B s elektronickým závorom, špeciálne navrhnutú pre profesionálne použitie v oblasti servisu chladiacich a klimatizačných systémov. Tento prístroj je nevyhnutným pomocníkom pre presné dopĺňanie a odpúšťanie chladiva, čo zaisťuje efektívny a bezpečný chod všetkých klimatizačných jednotiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronický Závor na Váhe VALUE VES-100B
Uistite sa, že váš servisný proces je nielen presný, ale aj bezpečný s elektronickým závorom na profesionálnej váhe VALUE VES-100B. Táto kľúčová funkcia poskytuje zásadnú kontrolu nad množstvom chladiva, ktoré je manipulované počas servisných zásahov na chladiacich a klimatizačných systémoch.

Maximálna Presnosť: Elektronický závor umožňuje používateľom nastaviť presný limit pre množstvo chladiva, ktoré má byť do systému vpustené alebo z neho vyňaté. Akonáhle je tento limit dosiahnutý, závor automaticky zastaví ďalší prietok, čím eliminuje riziko preplnenia alebo nedostatočného náplne.

Inteligentné Technológie: Vďaka pokročilým senzorom a integrovanému softvéru váha okamžite reaguje na dosiahnutie nastavenej hranice a aktivuje závor, ktorý fyzicky bráni ďalšiemu prietoku chladiva. Táto inteligentná technológia zaisťuje, že každý servisný zásah je nielen rýchlejší, ale aj oveľa bezpečnejší.

Používateľsky Prívetivé Rozhranie: Nastavenie limitov pre závor je intuitívne a môže byť upravené s presnosťou na jednotky gramov, čo umožňuje používateľom flexibilne reagovať na špecifické potreby rôznych chladiacich systémov.

Bezpečnosť a Spoľahlivosť: Elektronický závor výrazne zvyšuje bezpečnosť pracovného procesu tým, že automaticky predchádza akémukoľvek nadmernému vstupu alebo výstupu chladiva, čo je kľúčové pre udržanie optimálneho výkonu a dlhodobej stability systémov.

Investujte do váhy VALUE VES-100B a získajte nielen výkonný nástroj, ale aj pokoj vďaka vedomiu, že každý servisný zásah je vykonávaný s maximálnou možnou presnosťou a bezpečnosťou. Vybavte sa nástrojom, ktorý vám umožní pracovať lepšie, rýchlejšie a bez obáv z nepresností.

Technické dáta:

• Rozsah pracovnej hmotnosti: 0 - 100 kg

• Citlivosť: 5 g

• Presnosť merania ± 0,05 %

• Napájanie: * DC 9V batéria alebo 230V

• Rozsah pracovných teplôt: -10 ÷ 40 ⁰C

• Rozsah pracovnej vlhkosti: ≤ 75 % vlhkosti

• Rozmery vážiacej plošiny: 237 x 237 mm

• Hmotnosť: 6,5 kg

• Požadované napätie 230 V pre činnosť elektromagnetického ventilu

 

Sme autorizovaným distribútorom servisného náradia výrobcu VALUE.

Pri nákupe u nás si môžete byť istí, že:

• nástroje sú originálne a pochádzajú z oficiálnej distribučnej siete

• na tovar sa vzťahuje odborný záručný a pozáručný servis s jednoduchým prístupom k náhradným dielom

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.4 kg
Rozsah váhového rozpätia: 0 - 100 kg
Krok zobrazovanej hodnoty: 5 g
Presnosť merania: ±0,05 %
Typ displeja: LCD
Napájanie nabíjačky: DC 9 V
Rozsah pracovných teplôt: -10 ÷ 40 ⁰C
Rozsah pracovnej vlhkosti: ≤75 % vlhkosti
Rozmery vážiacej plošiny: 237 x 237 mm

Videoprezentacia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VALUE je svetovým lídrom vo výrobe servisného náradia pre priemysel HVACR.

#ShowMore#
Spoločnosť vznikla v roku 1996 a dnes sa ich kancelárske priestory a výrobné haly rozprestierajú na viac ako 41 800 m2. Zamestnáva viac ako 670 ľudí, vrátane skvelých inžinierov v oblasti mechaniky, techniky vákuovej výroby, elektromotorov a expertov v oblasti kontroly kvality.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vákuových čerpadiel (vývevy) so širokým spektrom použitia a staníc na odčerpávanie a filtrovanie chladiva. V našej ponuke produktov VALUE nájdete aj elektronické váhy, sady tlakomerov a manometrov, široký sortiment nástrojov na spracovanie medených rúr ako rezačky, ohýbačky, pertlovačky, odhraňovače, ale aj anemometre, multi-metre, vákuometre a mnoho iného užitočného kvalitného náradia.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.