Odhrotovač plastový VALUE VRT-301

Kód: 030301
3,72 € / ks 3,10 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Plastový odhrotovač s troma oceľovými nožmi, určený na odstraňovanie ostrapov z vnútornej aj vonkajšej časti medeného, hliníkového alebo PVC potrubia o priemeroch 4 až 40mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúčovou vlastnosťou odhrotovačky VALUE VRT-301 je jej schopnosť presne odstrániť otrepky z vnútornej aj vonkajšej časti trubky, čo je kľúčové pre zabezpečenie vysoko kvalitných spojov a pre bezpečnosť a dlhodobú trvanlivosť inštalácií. Možnosť práce s trubkami o priemere od 4 mm do 40 mm ďalej zdôrazňuje jej univerzálnosť, umožňujúca použitie v širokom rozsahu aplikácií, od domácich klimatizačných inštalácií, cez priemyselné chladiace systémy, až po technologicky pokročilé priemyselné systémy.

Používanie odhrotovačky VRT-301 nielenže zvyšuje efektivitu práce, ale tiež prispieva k zvýšeniu bezpečnostných štandardov, znižuje riziko poškodenia trubiek alebo spojov v dôsledku neodstránených otrepkov. Vďaka tomu sú inštalácie vykonané s použitím tohto nástroja lepšie utesnené a odolnejšie voči potenciálnym poruchám.

Plastová odhrotovačka VRT-301 je univerzálnym nástrojom, ktorý nájde uplatnenie v mnohých oblastiach, vrátane montáže a servisu klimatizácií, hydraulických inštalácií a vo ventilačných systémoch. Jej schopnosť pracovať s rôznymi typmi trubiek a široký rozsah priemerov, pre ktoré je určená, ju robí nevyhnutným vybavením pre profesionálov v odbore.

Sme autorizovaným distribútorom servisného náradia výrobcu VALUE.

Pri nákupe u nás si môžete byť istí, že:

• nástroje sú originálne a pochádzajú z oficiálnej distribučnej siete

• na tovar sa vzťahuje odborný záručný a pozáručný servis s jednoduchým prístupom k náhradným dielom

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Potrubia o priemeroch: 4 až 40mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VALUE je svetovým lídrom vo výrobe servisného náradia pre priemysel HVACR.

#ShowMore#
Spoločnosť vznikla v roku 1996 a dnes sa ich kancelárske priestory a výrobné haly rozprestierajú na viac ako 41 800 m2. Zamestnáva viac ako 670 ľudí, vrátane skvelých inžinierov v oblasti mechaniky, techniky vákuovej výroby, elektromotorov a expertov v oblasti kontroly kvality.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vákuových čerpadiel (vývevy) so širokým spektrom použitia a staníc na odčerpávanie a filtrovanie chladiva. V našej ponuke produktov VALUE nájdete aj elektronické váhy, sady tlakomerov a manometrov, široký sortiment nástrojov na spracovanie medených rúr ako rezačky, ohýbačky, pertlovačky, odhraňovače, ale aj anemometre, multi-metre, vákuometre a mnoho iného užitočného kvalitného náradia.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.