Vákuová hadica REFCO VCL-60-1/4"SAEx1/4"SAE 150cm

Kód: 031359
Novinka
Značka: Refco
39 € / ks 32,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Vysokovýkonná vákuová hadica so závitom 1/4″SAEx1/4″SAE sa vďaka svojmu väčšiemu priemeru v porovnaní s tradičnými servisnými hadicami používa na efektívne odsávanie vákua zo systémov.

Servisná hadica Refco VCL-60-1/4"SAE x 1/4"SAE je vysoko kvalitný produkt určený na servis chladiacich a klimatizačných systémov.

Táto profesionálna hadica bola navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivé a efektívne pripojenia pri procesoch odsévanie/vákuovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

- odolná vákuová hadica
- výrazná úspora času pri vákuovaní
- s kovaným kolienkom na ochranu pred vlhkosťou a prachom počas skladovania
- nedeformuje sa vplyvom vákua
- vysoko odolná voči chladivám a olejom
- priemer 9,3 mm
- dĺžka: 150 cm
- čierna farba

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Dĺžka: 150 cm
Dĺžka: 150 cm
Priemer: 9,3 mm
Pracovný tlak: 32 Bar
Spojenia: 1/4" SAE
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako tradičná švajčiarska spoločnosť sa už 50 rokov zaväzujeme k najvyššej kvalite, vyvíjame a vyrábame odolné nástroje a príslušenstvo.

#ShowMore#

Počnúc analógovými rozdeľovačmi sme sa za posledné roky vyvinuli na inovatívneho dodávateľa kompletného sortimentu pre profesionálnych technikov chladenia a klimatizácie. Hadice, tlakomery, vákuové čerpadlá, odsávačky, čerpadlá kondenzátu ako aj náradie a diely potrebné na inštaláciu ponúkame našim zákazníkom v trvalo vysokej kvalite. Pri vývoji našich produktov sa zameriavame na potreby užívateľov. Spájame naše desaťročia skúseností s inovatívnymi technológiami všade tam, kde má ich použitie zmysel, čím zvyšujeme úžitok pre zákazníkov. Tradične sa zameriavame na vysokú dostupnosť produktov, ktorá umožňuje rýchle dodanie našim distribučným partnerom po celom svete. Kvalitu, dodacie schopnosti a inovácie našich produktov oceňujú naši celosvetoví zákazníci – celosvetovo uznávané.

História
REFCO bolo založené v roku 1972 - už vtedy inovatívne a s vysokými štandardmi kvality. V roku 1996 spoločnosť získala nemecká skupina WIKA Group, svetový líder v oblasti techniky merania tlaku, teploty, sily, hladiny a prietoku. Naše výrobné závody boli vždy vo Švajčiarsku, kde podľa ducha nášho zakladateľa vyrábame vysoko kvalitné náradie pre profesionálnych technikov chladenia a klimatizácie.