Prenosná klimatizácia (mobilná) AUX-12MI MI série 3,4 kW

Kód: 010502
Tip
Značka: AUX
478,80 € / komplet 399 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Možnosti doručenia

MOBILNÁ KLIMATIZÁCIA - Efektívne a pohodlné chladenie bez potreby špecializovanej montáže.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosné klimatizácie AUX sa osvedčia všade tam, kde nie je možná inštalácia tradičnej splitovej klimatizácie.

Nevyžadujú špecializovanú inštaláciu - teplý vzduch sa odvádza z miestnosti cez výfukové potrubie, ktoré je možné namontovať v okne alebo stene. Vyznačujú sa mobilitou - zariadenie je možné kedykoľvek jednoducho premiestniť, presunúť do inej miestnosti vďaka kolieskam namontovaným na základni krytu.
Poskytujú efektívne chladenie pri zachovaní nízkej hladiny hluku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mobilné klimatizácie
Záruka: 3 roky
Chladiaci výkon: 3,4kW
Invertor: áno
Časovač 24h: áno
Displej: áno
Vertikálna lamela ovládaná elektronicky: áno
Chladenie: áno
Len ventilátor: áno
Odvlhčovanie: áno
AUTO režim: áno
WiFi: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)