Bezkontaktný laserový teplomer - pirometer VALUE VIT-300S

Kód: 030404
Akcia
Značka: Value
40,32 € / ks 33,60 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

je vysoko presné meracie zariadenie s pištoľovou rukoväťou a podsvietením displejom pre rýchle a bezpečné meranie teploty na diaľku. Ponúka rozsah merania od -32 do 400 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezkontaktný Laserový Teplomer - Pirometer VALUE VIT-300S

VALUE VIT-300S je vysoko presný bezkontaktný laserový teplomer, ideálny pre profesionálov v oblasti HVAC (kúrenie, vetranie a klimatizácia). Tento pirometer umožňuje rýchle a efektívne meranie teploty z bezpečnej vzdialenosti, čo je neoceniteľné pri práci s vysoko teplotnými systémami alebo ťažko dostupnými miestami.

Kľúčové Vlastnosti:
- Vysoká Presnosť: Laserové zameriavanie pomáha užívateľom presne cieliť merané objekty, minimalizujúc chyby spôsobené meraním okolitých teplôt.
- Rozsah Merania: Pirometer VIT-300S dokáže merať teploty od -32°C do +400°C, čo ho robí vhodným pre široký rozsah aplikácií, od domácich klimatizačných jednotiek po priemyselné pece.
- Odozva: Rýchla odozva a okamžité zobrazenie výsledkov na čitateľnom displeji zaisťujú efektívnu prácu pri nastavovaní a údržbe systémov.
- Odolnosť: Tento model je navrhnutý tak, aby vydržal náročné pracovné podmienky, vrátane použitia v exteriéroch a v prostrediach s vysokou teplotou.

Aplikácie:
- Diagnostika klimatizačných jednotiek: Rýchle identifikovanie prehrievajúcich sa komponent bez potreby fyzického kontaktu.
- Priemyselné Využitie: Meranie teploty pečí, motorov a iných vysoko teplotných strojov.
- Energetické Audity: Kontrola teplotných strát v budovách a efektívne lokalizovanie miest s potrebou zlepšenia izolácie.

VALUE VIT-300S je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia pre každého klimatizéra a chladiara, ktorý si potrpí na presnosť, rýchlosť a spoľahlivosť pri svojej práci. Tento pirometer poskytuje nielen presné údaje o teplote, ale aj zlepšuje bezpečnosť a efektivitu pri monitorovaní a údržbe tepelných systémov.

 

Má všestranné využitie. Môžete skontrolovať, či má víno správnu teplotu, či je povrch na vyprážanie dostatočne horúci a či je v jedálni správna teplota. Tento praktický pyrometer s pištoľovou rukoväťou umožňuje bezdotykové meranie, ktorého výsledky získate rýchlo a bezpečne.

Hlavné funkcie:

• podsvietenie displeja s možnosťou jeho vypnutia

• rýchla a jednoduchá obsluha • presné nastavenie emisivity

• Faktor emisivity 0,1 - 1

• Rozsah meraných teplôt -32 - 400 ⁰C

• Presnosť merania ± 2 ⁰C alebo ± 2 %

• Požadovaná teplota okolia je 23 °C ± 2 °C

• Optické rozlíšenie 0,1

• doba odozvy 500 ms

• Napájanie 9V batériou

• Hmotnosť 185 g

 

Sme autorizovaným distribútorom produktov výrobcu VALUE.

Pri nákupe u nás si môžete byť istí, že:

• produkty sú originálne a pochádzajú z oficiálnej distribučnej siete

• na tovar sa vzťahuje odborný záručný a pozáručný servis s jednoduchým prístupom k náhradným dielom

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
Faktor emisivit: 0,1 - 1
Rozsah meraných teplôt: - 32 + 400 ⁰C
Presnosť merania: ±2 ⁰C
Požadovaná teplota okolia: 23 ⁰C ± 2 ⁰C
Optické rozlíšenie: 0,1
Doba odozvy: 500 ms
Napájanie: 9V batéria
Hmotnosť: 185 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VALUE je svetovým lídrom vo výrobe servisného náradia pre priemysel HVACR.

#ShowMore#
Spoločnosť vznikla v roku 1996 a dnes sa ich kancelárske priestory a výrobné haly rozprestierajú na viac ako 41 800 m2. Zamestnáva viac ako 670 ľudí, vrátane skvelých inžinierov v oblasti mechaniky, techniky vákuovej výroby, elektromotorov a expertov v oblasti kontroly kvality.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vákuových čerpadiel (vývevy) so širokým spektrom použitia a staníc na odčerpávanie a filtrovanie chladiva. V našej ponuke produktov VALUE nájdete aj elektronické váhy, sady tlakomerov a manometrov, široký sortiment nástrojov na spracovanie medených rúr ako rezačky, ohýbačky, pertlovačky, odhraňovače, ale aj anemometre, multi-metre, vákuometre a mnoho iného užitočného kvalitného náradia.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.