Krycí obal na vnútornú kazetovú jednotku (fólia, igelit) WIPCOOL CSC2

Kód: 031355
Novinka Výpredaj
120 € / ks 100 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Kryt na stropnú kazetovú klimatizáciu CSC-2 určený na čistenie zariadení. Kryt je vybavený dlhými nastaviteľnými úchytmi, ktoré uľahčujú zavesenie krytu na strop a hadicou na odvod vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálne čistenie kazetovej klimatizácie vyžaduje nielen tlakový čistič a čistiace prostriedky, ale aj kvalitné príslušenstvo, ako je náš kryt Wipcool CSC-2. Tento kryt je nevyhnutným nástrojom pre každého, kto chce poskytovať služby najvyššej kvality, a zároveň chrániť okolité prostredie pred nečistotami počas čistenia.

Kryt CSC-2 je vyrobený z nepremokavého materiálu, ktorý efektívne zabraňuje špliechaniu a kvapkaniu špinavej vody počas umývania klimatizácie. S jeho pomocou zostane strop a steny okolo klimatizácie čisté, čím zabezpečíte spokojnosť vašich zákazníkov. Integrovaný odtok v strede krytu umožňuje pripojiť hadicu pre odvádzanie nečistôt priamo do nádoby, čo zjednodušuje celý čistiaci proces.

Kryt je ľahko nastaviteľný vďaka svojmu ľahkému rámu vyrobenému zo skladacích trubiek, ktorý umožňuje pohodlné zavesenie aj na vysokých stropoch. Po použití sa kryt jednoducho skladá, opláchne, vysuší a bez problémov uskladní v praktickej taške s rúčkou, ktorá je súčasťou súpravy.

Investícia do krytu CSC-2 pre kazetové klimatizácie znamená poskytovanie profesionálnych služieb čistenia s dôrazom na detail a ochranu prostredia. Zabezpečte si tento nevyhnutný nástroj pre vašu prácu a ponúknite svojim zákazníkom kvalitu, ktorú ocenia. Objednajte si kryt CSC-2 ešte dnes a staňte sa lídrom v oblasti čistenia klimatizácií!

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 5 kg
Dĺžka výstupnej hadice: 3 m
Priemer (Ø): 125 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: