Čistič kondenzátora a výparníka Universal Nano Cleaner 5l

Kód: 040901
26,40 € / ks 22 € bez DPH 5,28 € / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

je alkalický, obnovujúci a rýchlo pôsobiaci čistič klimatizácií od Talianskych špecialistov Errecom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Používa sa na odstránenie organických zvyškov a nahromadených nečistôt na povrchoch kondenzátorov a výparníkov a spomalenie ich vzniku.
Je to rýchlo pôsobiaci, voňavý, regeneračný alkalický čistič s intenzívnym čistiacim účinkom, ktorý uvoľňuje príjemnú čistú vôňu.

Universal Nano Cleaner nie je agresívny produkt a možno ho často používať na udržanie účinnosti zariadenia.

• na alkalickej báze
• univerzálny
• dezinfekcia

Môže sa riediť až do pomeru 1:6 (vodou) pre aplikácie s výparníkom, v závislosti od úrovne požadovaného čistenia
Pri čistom použití je ideálny na čistenie vonkajšej kondenzačnej jednotky
Schválené HACCP

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 5.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Errecom SPA je sen zrodený v roku 2001. Spoločnosť hrdá na to, že zastupuje značku Made in Italy, ktorá sa za 20 rokov stala referenčným bodom pre trh klimatizácie a chladenia na celom svete. Miesto, kde môžete cítiť úprimnú vášeň pre výkon a dokonalosť, nájsť spoľahlivého a prezieravého partnera, zdieľať skúsenosti a byť vždy o krok vpred.

Inovácia
Hodnotu našej výrobnej filozofie dokazujú merateľné fakty: viac ako 10 miliónov predaných únikov plynu po celom svete, export do viac ako 130 krajín, spolupráca s OEM pri vytváraní špecializovaných chemických riešení, partnerstvá s lídrami na trhu, ktorí predávajú produkty Errecom ako privátne značky.

Kvalita
CartridGe technológia aplikovaná na naše uzávery a aditíva, znížené množstvo produktu, ktorý sa má vložiť do AC/R systémov, vysokokvalitné mazivá pre chladiace systémy, špecifické čistiace prostriedky pre vnútorné a vonkajšie jednotky a najvýkonnejšie preplachovacie kvapaliny: tu sú sú niektoré z charakteristických znakov našej jedinečnosti a exkluzivity.

Výkon
Naše vlastné laboratórium, špičkové suroviny a výrobný proces, ktorý je neustále pod kontrolou, umožňujú spoločnosti Errecom transformovať problémy na riešenia.

Udržateľnosť
Biologicky odbúrateľné suroviny, ekologicky udržateľné obaly, produkty, ktoré optimalizujú výkon AC/R systémov v priebehu času: integrovaný ekologický prístup, pretože udržateľnosť pre Errecom nie je len o správaní a rozhodnutiach, ale predstavuje aj vnútornú hodnotu produktu.