Nano Acid cleaner je čistič na báze kyseliny 5l

Kód: 040902
28,20 € / ks 23,50 € bez DPH 5,64 € / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Je čistič kondenzátorov na báze kyseliny od Talianskych špecialistov z Errecom.

Detailné informácie

Podrobný popis

– účinne odstraňuje vodný kameň, hrdzu a stopy smogu a odstraňuje aj tie najodolnejšie usadeniny z klimatizačných kondenzátorov. 

Kondenzátory sú základnou súčasťou klimatizačného systému. Sú často umiestnené vonku, vystavené poveternostným vplyvom okolitého prostredia.
Hlavnými príčinami špiny a korózie sú smog, kyslé dažde, slanosť, prach a zem. Všetky tieto faktory, ak sa podcenia, môžu spôsobiť koróziu a následne tvorbu hrdze na komponentoch vonkajšej jednotky.


Správne servisovaný klimatizačný systém zaručuje lepší výkon a menší dopad z hľadiska nákladov a energetickej účinnosti.


Nano Acid Cleaner je ideálny na obnovu zanedbaných inštalácií, zlepšenie ich účinnosti a je obzvlášť vhodný na rozpúšťanie usadených nečistôt v rozštiepeniach rebrovaných zvitkov.


Produkt sa musí riediť. Zabráňte kontaktu s jemnými a lakovanými povrchmi.
Odstraňuje najodolnejšie inkrustácie.
Riedenie 1:8

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 5.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Errecom SPA je sen zrodený v roku 2001. Spoločnosť hrdá na to, že zastupuje značku Made in Italy, ktorá sa za 20 rokov stala referenčným bodom pre trh klimatizácie a chladenia na celom svete. Miesto, kde môžete cítiť úprimnú vášeň pre výkon a dokonalosť, nájsť spoľahlivého a prezieravého partnera, zdieľať skúsenosti a byť vždy o krok vpred.

Inovácia
Hodnotu našej výrobnej filozofie dokazujú merateľné fakty: viac ako 10 miliónov predaných únikov plynu po celom svete, export do viac ako 130 krajín, spolupráca s OEM pri vytváraní špecializovaných chemických riešení, partnerstvá s lídrami na trhu, ktorí predávajú produkty Errecom ako privátne značky.

Kvalita
CartridGe technológia aplikovaná na naše uzávery a aditíva, znížené množstvo produktu, ktorý sa má vložiť do AC/R systémov, vysokokvalitné mazivá pre chladiace systémy, špecifické čistiace prostriedky pre vnútorné a vonkajšie jednotky a najvýkonnejšie preplachovacie kvapaliny: tu sú sú niektoré z charakteristických znakov našej jedinečnosti a exkluzivity.

Výkon
Naše vlastné laboratórium, špičkové suroviny a výrobný proces, ktorý je neustále pod kontrolou, umožňujú spoločnosti Errecom transformovať problémy na riešenia.

Udržateľnosť
Biologicky odbúrateľné suroviny, ekologicky udržateľné obaly, produkty, ktoré optimalizujú výkon AC/R systémov v priebehu času: integrovaný ekologický prístup, pretože udržateľnosť pre Errecom nie je len o správaní a rozhodnutiach, ale predstavuje aj vnútornú hodnotu produktu.