PVC rúrka na odvod kondenzátu NIBCO 3/4"

Kód: 040202
5,40 € / ks 4,50 € bez DPH 1,80 € / 1 m
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Slúži na odvod kondenzu z klimatizačného zariadenia.

1kus/3m - iba osobný odber

Kuriérom môžeme poslať balík max 2m dlhý, preto prosím v poznámke uveďte či chcete potrubie narezať na 1,5m+1,5m alebo 2m+1m. V prípade, že nič nenapíšete, tak rúrku dáme automaticky na 1,5m+1,5m!

Spojky na potrubie treba extra doobjednať!

Detailné informácie

Podrobný popis

PVC trubka NIBCO 3/4" na kondenzát: Efektívne riešenie pre vašu klimatizáciu

Predstavujeme PVC trubku NIBCO 3/4", vyrobenú z PVC-U materiálu bielej farby, ktorá je navrhnutá pre spoľahlivý a efektívny odvod kondenzátu z klimatizačných systémov a tepelných čerpadel. Táto trubka je ideálnym riešením pre odvod kondenzátu do kanalizácie, zbernej nádoby alebo priamo do exteriéru.

Vďaka svojej vynikajúcej odolnosti proti korózii, chemikáliám a UV žiareniu, PVC trubka NIBCO zabezpečuje dlhú životnosť a minimalizuje potrebu údržby. Jej 1/2" palcový priemer zabezpečuje plynulý odvod kondenzátu, čím eliminuje riziko jeho hromadenia a možných problémov s pretekaním.

PVC trubka NIBCO je vhodná aj na dlhé trasy, kde sa dá ľahko nadpájať pomocou rôznych tvaroviek, a vďaka materiálu sa v nej neusádza vodný kameň. Jednoduchý a rýchly lepený spoj zabezpečuje spoľahlivé a trvalé prepojenie. Upozorňujeme, že špeciálne lepidlo nie je súčasťou balenia.

Tento produkt je ideálnou voľbou pre širokú škálu aplikácií v oblasti HVAC a je kompatibilný s väčšinou štandardných systémov dostupných na trhu.

Vyberte si PVC trubku NIBCO 3/4" a zabezpečte efektívny, spoľahlivý a dlhodobý odvod kondenzátu pre vaše klimatizačné zariadenie alebo tepelné čerpadlo. Teraz k dispozícii v našom e-shope za atraktívne ceny, pripravená k okamžitému odoslaniu.

Nezmeškajte príležitosť zlepšiť systém odvodu kondenzátu s PVC trubkou NIBCO 3/4", ktorá kombinuje vysokú kvalitu, odolnosť a funkčnosť pre vaše maximálne pohodlie a spokojnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 0.8 kg
Rozmery: 3/4"
Dĺžka: 3 m (iba osobny odber) pri posielaní kurierom nutné predeliť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NIBCO INC. je rodinným a prevádzkovaným podnikom od roku 1904 a je popredným poskytovateľom ventilov, armatúr a produktov na riadenie prietoku pre komerčné, priemyselné a inštitucionálne stavebníctvo, námorníctvo, ako aj obytné a zavlažovacie trhy.

NIBCO so sídlom v Elkhart, Indiana, prevádzkuje 13 výrobných závodov po celých Spojených štátoch a na celom svete a ponúka viac ako 36 000 SKU.

Spoločnosť NIBCO, ktorá zahŕňa päť generácií rodinného vedenia a pridruženého vlastníctva, zostáva v súkromnom vlastníctve a má pozíciu pre rast na globálnom trhu.