Klimatizácia AUX Q-Smart Plus 2,6kW AUX-09QC - split

Kód: 010203
Novinka
Značka: AUX
768 € / komplet 640 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Zariadenia sú vypredané, ale naši obchodníci Vám radi ponúknu lepšiu alternatívu!    Volajte!

 

Moderná, spoľahlivá a krásna! Taká je novinka Q-Smart Plus z dielne svetoznámeho výrobcu kimatizácií AUX s UV Lampou a vyhrievanou vaničkou vonkajšej jednotky.

Po obrovskom úspechu predchádzajúcich modelov AUX Freedom a AUX Freedom+ je tu ešte lepšia, spoľahlivejšia, tichšia a praktickými funkciami nabitá NOVINKA 2023 klimatizácia AUX Q-Smart Plus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládanie na diaľku pomocou WiFi 2.0 v štandarde

Zapnúť klimatizáciu pred príchodom domov a tak si príjemne vychladiť obydlie, to ešte ani dnes nie je štandard u iných výrobcov.

AUX má svojich zákazníkov rád a preto ponúka vždy viac, ako by kto čakal. U nás máte nielen WIFi modul v štandarde ZADARMO, ale dokonca aj aplikáciu AC Freedom. Pomocou nej si klimatizáciu môžete ovládať na diaľku a môžete ju používať v češtine. Už žiadne komplikované slovíčka v angličtine, už žiadne neznáme funkcie! Všetko pekne a hlavne jednoducho! 

Aplikáciu je možné nainštalovať do telefónov so systémom Android alebo iOS.

wifi

Špeciálny prachový filter s vysokou hustotou a antibakteriálny filter

To sú dvaja nový pomocníci čo zabezpečia ešte lepšiu kvalitu vzduchu vo Vašom priestore, aby ste sa lepšie a zdravšie cítili. Vzduch v miestnosti je neustále filtrovaný a zbavovaný aj tých najmenších častí, ktoré tam nemajú čo hľadať.

Antibakteriálny filter odporúčame umiestniť každé 3-4 mesiace na priame slnečné svetlo aspoň na 6-8 hodín pre dezinfekciu.

Klimatizácia AUX Q-Smart

 
Efektívna Integrovaná UV lampa

Naše klimatizácie disponujú zabudovanými UV lampami, ktoré s rovnakým účinkom ako horské slnko, účinne sterilizujú pretekajúci vzduch a tým likvidujú vírusy, baktérie a pachy.
Podľa vedeckých štúdií UV-C germicídne žiariče s ultrafialovým žiarením preukázateľne a účinne likvidujú COVID-19.

Výhody používania UV lampy:

- vhodná aj pre alergikov a astmatikov

- účinne eliminuje zápachy v domácnosti (pachy domácich zvierat, fajčenie a iné)

- účinná a nechemická dezinfekcia vzduchu

- šetrná k životnému prostrediu (nevytvára žiadne vedľajšie chemické látky)

- minimalizuje tvorbu plesní, baktérií a rias

- účinná proti všetkým druhom mikroorganizmom

UV_Lampa
Kompresor novej generácie
Moderný a tichý motor úplne novej jednotky vyrobenej najmodernejšími technológiami je zárukou toho, že aj pri najvyššom výkone si zachováva neuveriteľnú tichosť a spoľahlivosť.
 
4D návev vzduchu
Vertikálne lamely aj horizontálne lamely sú ovládané elektronicky. Vzduch v miestnosti bude vďaka nim dokonale premiešaný a nebudete mať pocit prievanu. V prípade potreby si viete pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie v telefóne nasmerovať prúd vzduchu tam kde potrebujete, respektíve aby Vám nefúkalo tam, kde nepotrebujete :o)
 
24hodinový časovač
Skvelá funkcia Vám pomocou aplikácie umožní nastaviť klimatizáciu aby pracovala podľa Vašich potrieb. Stačí raz nastaviť ktoré dni v týždni o ktorej hodine sa ma aká funkcia zapnúť, aké otáčky, teplota a na ako dlho. Klimatizácia sa bude automaticky prepínať do navolených režimov, poprípade sa samé podľa rozvrhu vypne. Praktické a efektívne hlavne tam, kde nechcete viac používať diaľkový ovládač. Napríklad naši klietnti to využívajú v šatniach pre zamestnancov. Klimatizácia sa sama zapne pred príchodom ľudí do práce a po odchode sa sama vypne. Zabráni sa tak zabudnutiu vypínania klimatizácie keď ju netreba a šetria sa tým náklady na energie.
 
LCD displej
Veľmi praktická funkcia ktorá ukazuje aktuálnu teplotu na ktorú je zariadenie nastavené.
 
AUTO-diagnostika
V prípade poruchy Vám zariadenie vypíše chybový kód, ktorý urýchli diagnostiku a následné odstránenie poruchy.
 
Nočný režim
Uvedie zariadenie do SUPER-tichého režimu.
 
A mnoho ďalších veľmi praktických funkcií o ktorých si môžete prečítať v priloženom produktovom liste zariadenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
Záruka: 4 roky
? Model zariadenia: Q-Smart
? Výkon: 2-3kW
Integrovaný WiFi modul: áno
Ionizátor: áno
Temperovanie 8°C: nie
Podsvietený Infra ovládač: áno
Vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky: áno
Časovač: áno
Autoreštart: áno
Chladivo: R32
Rýchle chladenie/kúrenie: áno
Samočistenie: áno
Nočný režim: áno
Antibakteriálny filter: áno
LED displej: áno
I Feel: áno
Kúrenie: do -20°C
Chladenie: do +50°C
Odvlhčovanie: áno
Ventilátor: áno
Položka bola vypredaná…

Videoprezentacia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)