Klimatizácia Mitsubishi Electric MSZ-AP35 - split

Kód: 010145
1 734 € –35 %
MSZ AP 3
1 734 € –35 % 1 129,20 € / komplet 941 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Možnosti doručenia

Nástenná jednotka v základnej bielej farbe je vhodná do malých aj veľkých priestorov. Vďaka svojej kompaktnosti je jednoduché ju začleniť do akejkoľvek miestnosti. Obsahuje ekologické chladivo R32. Jednotku je možné ovládať cez smartfón alebo počítač.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenná jednotka v základnej bielej farbe vhodná do malých aj väčších priestorov. Model je vybavený strieborným iónovým filtrom, ktorý zabezpečuje odstránenie nepríjemných pachov, baktérií aj alergénov. Filter je navyše umývateľný a opäť použiteľný.

Komfortná funkcia nočného režimu automaticky reguluje hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB (A). Na vnútorných jednotkách sa deaktivujú LED diódy a stlmia sa tóny diaľkového ovládania.

Klimatizácia je vybavená funkciami ako časovač, týždenný časovač a I save, ktoré Vám pomôžu spustiť klimatizáciu aj keď ste mimo domu a zapamätať si váš obľúbený režim. Funkciu týždenného časovaču nájdete na diaľkovom ovládaní. Jednotku je možné pripojiť k systému City Multi pomocou sady LEV Kit.

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 31.6 kg
? Model zariadenia: MSZ-AP
? Výkon: 3-4kW

Videoprezentácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Klasický dizajn, spoľahlivá funkčnosť, vysoká Japonská kvalita – klimatizácie Mitsubishi Electric ponúkajú toto všetko a ešte oveľa viac! Vybrať si môžete hneď z niekoľkých modelov na základe toho, akú klimatizáciu do svojho interiéru potrebujete.

Spoľahlivé klimatizácie už vyše 100 rokov prináša táto neuveriteľne  inovatívna Japonská spoločnosť.

Chceme plniť potreby aj tým najnáročnejším klientom a Mitsubishi Electric nám v tom pomáha!