Nástenná klimatizácia AUX 12C-PRO 3,5 kW WindFree - split A+++

Kód: 010329
Novinka
Značka: AUX
1 147,20 € / ks 956 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Inovácie a luxus vo vašom dome!

Predstavujeme vám nástennú klimatizáciu AUX C-Pro ktorá prináša revolučnú technológiu prúdenia vzduchu vďaka prednému panelu a dvojitej lamele s mikrootvormi. Táto klimatizácia kombinuje moderný dizajn s najnovšími riešeniami, ktoré umožňujú kontrolovať úroveň vlhkosti a spôsob prúdenia vzduchu.

Neuveriteľný komfort používania je zaručený vďaka mikroprocesorom s umelou inteligenciou, ktoré riadia prúdenie vzduchu. S 8645 mikrootvormi, dvojitou lamelou a unikátnym panelom je pocit silného prievanu úplne eliminovaný. Funkcia detekcie prachu a senzor vlhkosti vás informujú o potrebe vyčistenia filtra, čo zaručuje neustále čistý a zdravý vzduch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nadčasový a nevšedný dizajn predurčuje túto klimatizáciu len pre tých najnáročnejších klientov.

WiFi ovládanie na diaľku
wifi sk

Ovládanie cez WiFi je pri klimatizáciách AUX už dlhoročným štandartom aj pri najnižších modeloch.

Aplikáciu môžete ZADARMO používať v jazyku, ktorý Vám je srdcu blízky (CZ, HU, NJ, AJ).

UV Lampa pre čistý a zdravý vzduch *až na modeloch od jesene 2024

uv lampa skVírusy, baktérie, rôzne zápachy a škodlivé častice jednoducho a rýchlo zlikviduje integrovaná UV Lampa Vašej novej klimatizácie. Je vedecky dokázané a laboratórnymi testami potvrdené, že ultrafialové svetlo z UV Lampy zabíja až 99,9% vírusov a baktérií. Nástenná klimatizácia AUX C Pro uľahčuje život alergikom, astmatikom a ľuďom citlivým na nepríjemné zápachy.

Detekcia prachudetekcia prachu sk

Klimatizácia má senzor ktorý kontroluje čistotu filtrov. Vďaka nemu budete dostatočne včas informovaný o potrebe vyčistenia filtrov. Obzvlášť alergici si túto funkciu zamilujú.

Detektor vlhkosti

vlhkost sk

Klimatizácia má zabudovaný senzor vďaka ktorému dokáže riadiť vlhkosť v miestnosti. Uľahčuje sa tak dýchanie a prostredie je zdravšie!

Sterilizácia pri teplote 57°C

Sterilizacia 57 C sk

Výmenník udržiava vysokú teplotu na úrovni 57°C po potrebnú dobu tak, aby zabezpečil najlepší efekt sterilizácie zariadenia elimináciou mikroorganizmov, baktérií a vírusov.

Samočistenie piatej genrácie

5ta generacia samocistenia sk

Modernizovaný systém samočistenia jednotky umožňuje elimináciu baktérií, vírusov, mikroorganizmov a prachových častíc. Zdravie a pohodlie pre vašu rodinu je zaručené vďaka šiestim stupňom samočistenia a sterilizácii, ktoré pomáhajú dodávať čistý vzduch.

Ľahký prístup k hlavnej doske

pristup k plosaku sk

Inštalácia a servisovanie klimatizačných jednotiek série AUX C PRO WindFree sa stalo pohodlnejšie vďaka novému riešeniu, ktoré umožňuje výmenu hlavnej dosky jednotky. Teraz je každá klimatizačná jednotka série AUX C PRO vybavená 4 mikroprocesormi s technológiou 3PEAK, ktoré ovládajú motory roliet v dvoch osiach. V kombinácii so systémom mikrootvorov poskytuje presnosť a pohodlie pri distribúcii vzduchu v miestnosti.

Priekopnícka technológia mikrootvorov

technologia mikrootvorov sk

Hľadáte klimatizáciu, ktorá dokonale zvládne každú výzvu bez toho, aby ste pocítili prievan? S klimatizáciami C-Smart a C-Pro od AUX to už nie je len sen! Vďaka inovatívnej technológii mikrootvorov – 2430 otvorov pri modeli C-Smart a až 8645 otvorov pri modeli C-Pro – sme zmenili pravidlá hry. Táto špičková technológia zabezpečuje, že vyfúknutý vzduch je rozptýlený tak jemne, že ani nepocítite, ako sa vzduch v miestnosti pohybuje. Vďaka tomu dochádza k rovnomernému rozloženiu teploty, čo zaručuje nielen maximálny komfort, ale aj efektívnosť. Môžete sa spoľahnúť na rýchlu reakciu systému, presné udržiavanie nastavenej teploty a celkový termický komfort bez nárazov chladného vzduchu. Už žiadne kompromisy medzi efektivitou a pohodlím. Klimatizácie AUX s technológiou mikrootvorov sú tu, aby definovali nový štandard v pohodlí domova alebo v práci. Zažite neviditeľnú, ale výkonnú a tichú prevádzku na vlastnej koži. Investujte do inovácií, ktoré cítite a zároveň ani nevnímate. Zaistite si svoju klimatizáciu C-Smart alebo C-Pro od AUX a užívajte si nekonečný komfort každý deň. Nechajte sa rozmaznávať technológiou, ktorá sa postará o všetko za vás.

Dva režimy riadenia prúdenia vzduchu

dva rezimy navevu vzduchu

Dvojitá žalúzia v klimatizáciách série C-Pro umožňuje prispôsobiť tok prúdenia vzduchu. Nastavenie žalúzií jednotky smerom nahor spôsobí, že vyfukovaný vzduch je smerovaný k stropu alebo k stene. Nastavenie žalúzií do vertikálnej polohy smeruje prúd vzduchu nadol, čo zabezpečuje tepelný komfort podobný tomu pri podlahovom kúrení.

 Vyhrievaná vanička vonkajšj jednotkyAUX vyhrievana vanička_SK

Prekonajte zimné výzvy s našou klimatizáciou!

Naša klimatizácia je vybavená vyhrievanou vaničkou kondenzátu vonkajšej jednotky, ktorá zabezpečuje nepretržitú a efektívnu prevádzku aj v mrazivých podmienkach. Táto funkcia eliminuje problémy s namŕzaním, zlepšuje výkon počas celého roka, šetrí energiu a predlžuje životnosť systému. Ideálna pre domácnosti aj komerčné priestory v chladnejších klimatických podmienkach.

Temperovanie na +8°C

Naša klimatizácia ponúka inteligentnú funkciu temperovania na +8°C, ktorá je ideálna na udržanie minimálnej teploty počas zimy. Chráni Váš interiér pred zamŕzaním a zároveň šetrí energiu. Perfektné riešenie pre rekreačné objekty a neobývané domy.

Investujte do klimatizácie, ktorá poskytuje komfort nielen v lete, ale aj ochranu a pohodlie v zime. Vyberte si model s funkciou +8°C a zaistite si pokoj v duši, vedomý si, že vaša domácnosť je chránená a udržiavaná v optimálnom klímate.

Pozlátený výparník

Klimatizácia je vybavená pozláteným výparníkom vnútornej aj vonkajšej jednotky, čo zlepšuje tepelný výkon, chráni pred koróziou a predlžuje životnosť zariadenia. Udržiava vysokú kvalitu vzduchu a minimalizuje náklady na údržbu.

LCD displej

Veľmi praktický LCD displej ukazuje aktuálnu nastavenú teplotu a môže slúžiť ako nočné osvetlenie. Displej je možné jednoducho vypnúť stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači.

AUTO-diagnostika

V prípade poruchy vám zariadenie vypíše chybový kód, ktorý urýchli diagnostiku a následné odstránenie poruchy.

Energetická účinnosť klimatizácií C-Pro je na najvyššej úrovni. S hodnotením A+++ pre chladenie a A++ pre vykurovanie efektívne znižujú vaše účty za elektrickú energiu.

Prečo si zamilujete klimatizácie C-Pro
- Inovatívna technológia prúdenia vzduchu: Dvojitá roleta s mikrootvormi poskytuje jemný a rovnomerný prúd vzduchu bez nepríjemného prievanu.
- Moderný dizajn: Štýlový vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru.
- Pokročilé riadenie vlhkosti: Udržujte ideálnu úroveň vlhkosti vo vašom dome.
- Mikroprocesory s umelou inteligenciou: Optimalizované prúdenie vzduchu pre maximálny komfort.
- Jednoduchá údržba: Funkcia detekcie prachu a senzor vlhkosti vás informujú o potrebe čistenia filtra.
- Vysoká energetická účinnosť: Hodnotenie A+++ pre chladenie a A++ pre vykurovanie vám pomôže ušetriť na nákladoch za energiu.

Neváhajte a doprajte si luxus a pohodlie s klimatizáciami AUX série C-Pro 09/12. Získajte dokonalý klimatický komfort vo vašom dome a zároveň šetrite energiu.

Zažite budúcnosť - vyskúšajte klimatizáciu AUX C-Pro WindFree!

web

Dodatočné parametre

Kategória: Séria C a C Pro - Wind Free
Záruka: 4 roky
? Farba: strieborná
? Model zariadenia: AUX C-Pro WindFree
? Výkon: 2-3kW
Technológia WindFree: Perforovaný predný pane a dvojitá žalúzia s 8645 mikrootvormi
UV Lampa: až od jesene 2024
Vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky: špeciálne dvojité lamely s technológiou WindFree
Integrovaný WiFi modul: ano
Aplikácia WiFi v četine a madarčine: ano
Časovac: ano
Kúrenie: ano
Chladenie: ano
Ventilátor: ano
Temperovanie 8°C: ano
Super tichý chod: ano
Hlučnosť: 19 dB
Chladivo: R32
Podsvietený Infra ovládač: ano
Rozmery vnútornej jednotky: 835 x 310 x 220 mm
Rozmery vonkajšej jednotky: 715 x 540 x 270 mm
Pripojenie CU potrubia: 1/4 a 3/8
Predplnenie z výroby: 5 m
Chladiaci výkon: 3,5 kW
Výkon kúrenia: 4,2 kW

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)