Coil Mint RTU [0,75L], čistič výparníku a filtrov s vôňou mäty

Kód: 100020
Novinka Tip
27,60 € / ks 23 € bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Kvalitný čistiaci prostriedok - tekutina v praktickom rozprašovači na čistenie klimatizačných jednotiek s vôňou Mäty.

Čistí, odmastňuje, odstraňuje nečistoty, prach, tuky, tabakové usadeniny.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavený koncentrát je určený na čistenie vnútorných častí klimatizačného systému, ako sú výparníky, filtre a ďalšie vodeodolné povrchy. Náš produkt Coil Mint 3,75 L je koncentrovaný čistiaci prostriedok určený pre profesionálne použitie. Odporúčame sa oboznámiť s jeho vlastnosťami a šetrným zložením k životnému prostrediu. Ak si vyberiete náš mätový čistiaci prostriedok na klimatizácie, určite oceníte jeho kvalitu a účinnosť. Zaručujeme, že čistič klimatizácií Coil Mint vám vydrží dlho, pretože sa riedi s vodou (koncentrát 3,75L). Jeho biodegradovateľné zloženie je nielen bezpečné pre životné prostredie, ale tiež umožňuje efektívne použitie mätového čistiacieho prostriedku na klimatizácie na povrchoch z hliníka, ocele a plastov. Veľmi dobre odstraňuje nečistoty, ako je tuk, špina, prach, a očistený povrch je zbavený mikroorganizmov.

BIO degradovateľný koncentrovaný čistiaci prostriedok na vnútorné časti klimatizátorov.

Náš čistiaci prostriedok na výparníky, filtre a všetky vnútorné komponenty klimatizácie je nielen šetrný k prírode, ale tiež vysoko účinný. Odporúčame jeho používanie výhradne pre profesionálne účely.

Čistič na klimatizácie je možne kúpiť aj ako 3,75L koncentrát kde prostriedok spĺňa všetky bezpečnostné normy, a miera jeho riedenia závisí na stupni znečistenia a mieste použitia. Na čistenie silno znečistených výparníkov odporúčame pomer 1:5, zatiaľ čo pre filtre 1:8. Všetky servisné práce s použitím nášho čistiacieho prostriedku na výparníky a filtre vyžadujú jeho riedenie vo vode v pomere 1:10 alebo 1:20. Zaručujeme, že dlhodobé používanie nášho prostriedku obnoví pôvodný výkon klimatizačného systému a pomôže odstrániť mikroorganizmy.

PRODUKT MÁ CERTIFIKÁT PAH

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: