Cu potrubie izolované mäkké 3/8 + 5/8 x 0,8mm + 1,0mm EBRILLE (25m) dual

Kód: 04043909
Novinka Cena viditelna velkoobchodni zakaznik
Značka: Ebrille
535,20 € / ks 446 € bez DPH 21,41 € / 1 m
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Kvalitné medené potrubie na prepojenie chladiarenských zariadení.

Medené trubky su obalené kvalitnou izoláciou ktorá sa netrhá a spoľahlivo bude chrániť inštaláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktické dual balenie medených trubiek pre uľahčenie práce.

Ebrille je špičkový taliansky výrobca medeného potrubia svetovej kvality už dlhé desaťročia.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 15 kg
Priemer potrubia: 5/8
Hrúbka steny: 0,8mm + 1,0mm
Balenie: Dual 25m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Históriu Ebrille píšu muži, ktorí s vášňou, húževnatosťou a prezieravosťou viedli rodinný podnik k dosiahnutiu dôležitých medzinárodných úspechov.

V prvých rokoch dvadsiateho storočia Ebrille Giovanni so založením spoločnosti na inštaláciu termohydraulických systémov vytvoril priestory pre súčasnú skupinu Ebrille z Nizza Monferrato.

Jeho syn Attilio Ebrille sa špecializoval a vďaka spolupráci bok po boku priviedol spoločnosť do popredia v sektore
na činnosť montáže zlievarne na výrobu olovených rúr, laminátov a sifónov.

Ale práve v roku 1978 sa priekopníckym spôsobom uskutočnila konverzia zo spracovania olova na transformáciu a povlakovanie medených rúrok. Túto konverziu možno vysledovať od vstupu do spoločnosti súčasného prezidenta: Giovanniho Oscara Ebrilleho a jeho manželky Márie Teresy, ktorí v tých rokoch začali výrobu v priemyselnom meradle s exkluzívnymi patentmi na izolačné materiály pre medené rúry. Vďaka investíciám do experimentovania a neustálej technologickej modernizácie prebieha výroba vo vlastných závodoch schopných zaručiť najvyššie štandardy kvality.

Koncom 90-tych rokov prebehla významná finančná reštrukturalizácia založením dnešnej kapitálovej spoločnosti Ebrille sro. Neustála expanzia a potvrdzovanie značky na národnom i medzinárodnom trhu vedie k dosiahnutiu dôležitých podnikateľských uznaní.

V roku 1996 spoločnosť Ebrille s.r.l. je prvým vo svojom sektore, ktorý získal certifikáciu SQS ISO 9002, zaručujúcu systém riadenia a výroby schopný uspokojiť najnáročnejšie požiadavky trhu.

Priemyselná etika predstavuje pre rodinu Ebrille a jej najbližších spolupracovníkov pravidlo a vždy predstavovala morálnu disciplínu vo vnútorných a vonkajších vzťahoch spoločnosti. Pre Ebrille je podnikanie založené na nadčasových pravidlách jasnosti a transparentnosti. Hodnoty, ktoré sú rozšírené aj do výrobného sektora.

"Ebrille" so svojimi technológiami a neustálym experimentovaním vyvinul koncept racionálneho využívania energetických zdrojov výrobou pri plnom rešpektovaní životného prostredia a vytváraním vysokokvalitnej izolácie z recyklovateľného polyetylénu. Certifikácia všetkých závodov podľa systému manažérstva kvality ISO 9001:2000 a 14001:2004 a schválenia produktov v rôznych európskych krajinách ponúkajú trhu záruku spoľahlivosti na globálnej úrovni. Skupina Ebrille prešla touto cestou s nadšením a obetavosťou, pripravená opäť sa postaviť pred nové a ambiciózne ciele.

Koncom 90. rokov a so vstupom do Company of Ettore Ebrille, teda štvrtej generácie, sa začala formovať „rozšírená divízia“ alebo rozšírená divízia skupiny. Tak sa zrodila spoločnosť Complast sro, ktorá sa venuje a špecializuje na výrobu rúr, plechov a profilov na balenie do extrudovaného expandovaného polyetylénu.

Odhodlanie, manažérska zručnosť pri riešení najrozmanitejších situácií a prejavená dynamika vedú k dosiahnutiu dôležitých medzinárodných cieľov, vďaka ktorým penová divízia v roku 2003 investovala do rozvoja vlastného výrobného procesu expandovaných sieťovaných polyetylén vytvorením spoločnosti Monfertek sro. Dôležitý krok, ktorý potvrdzuje túžbu skupiny byť stále viac prítomná v sektore izolácií a expandovaných materiálov vo všeobecnosti.

V roku 2009, vďaka obozretnej a zákaznícky orientovanej politike, s cieľom čeliť špekulatívnym nárastom na trhu, boli Complast srl a Monfertek srl pohltené materskou spoločnosťou Ebrille srl.