Ručná roztláčačka medeného potrubia VALUE VST-22

Kód: 030202
38,88 € / ks 32,40 € bez DPH 38,88 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Praktické zariadenie na rozťahovanie (roztláčanie) medených trubiek (potrubí) pre vnútorné priemery CU potrubí:

3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8"

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte spoľahlivé a efektívne riešenie pre rozširovanie medienných potrubí pred pájkovaním (naváraním)? Ručná roztláčačka medenných trubiek VALUE VST-22 je presne to, čo potrebujete. Tento praktický nástroj je ideálny pre inštalácie klimatizácií, vykurovacích systémov a chladiacich zariadení, poskytujúci bezproblémové rozširovanie medenných trubiek o vnútorných priemeroch 3/8", 1/2", 5/8", 3/4" a 7/8" pred pájkovaním alebo zváraním.

S VALUE VST-22 získate presné a rovnomerné rozšírenie trubiek bez poškodenia materiálu, čo je kľúčové pre udržanie kvality a dlhodobej durability vašich inštalácií. Jeho robustná konštrukcia a jednoduché použitie robia z VALUE VST-22 nevyhnutný nástroj pre profesionálnych inštalatérov. Nechajte svoju prácu vyniknúť s ručnou roztláčačkou VALUE VST-22, vaším spoľahlivým partnerom pre všetky projekty rozširovania medienných potrubí.

Sme autorizovaným distribútorom servisného náradia výrobcu VALUE.

Pri nákupe u nás si môžete byť istí, že:

• nástroje sú originálne a pochádzajú z oficiálnej distribučnej siete

• na tovar sa vzťahuje odborný záručný a pozáručný servis s jednoduchým prístupom k náhradným dielom

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.43 kg
Priemery potrubia: 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8"

Videoprezentacia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VALUE je svetovým lídrom vo výrobe servisného náradia pre priemysel HVACR.

#ShowMore#
Spoločnosť vznikla v roku 1996 a dnes sa ich kancelárske priestory a výrobné haly rozprestierajú na viac ako 41 800 m2. Zamestnáva viac ako 670 ľudí, vrátane skvelých inžinierov v oblasti mechaniky, techniky vákuovej výroby, elektromotorov a expertov v oblasti kontroly kvality.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vákuových čerpadiel (vývevy) so širokým spektrom použitia a staníc na odčerpávanie a filtrovanie chladiva. V našej ponuke produktov VALUE nájdete aj elektronické váhy, sady tlakomerov a manometrov, široký sortiment nástrojov na spracovanie medených rúr ako rezačky, ohýbačky, pertlovačky, odhraňovače, ale aj anemometre, multi-metre, vákuometre a mnoho iného užitočného kvalitného náradia.

Aj vy môžete u nás nakupovať na Vašu firmu za veľkoobchodné ceny. Pre veľkoobchodné ceny je nutné byť zaregistrovaný. Po prihlásení sa Vám budú zobrazovať len veľkoobchodné ceny bez DPH.