Zváraná konzola 700x400mm Rodigas MS406

Kód: 040503
Akcia Cena viditelna velkoobchodni zakaznik
Značka: Rodigas
66 € / ks 55 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Kvalitná zváraná konzola vo forme L na uchytenie vonkajšej jednotky klimatizácie alebo tepelného čerpadla na fasádu budovy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváraná konzola Rodigas MS406 – Spoľahlivé a bezpečné riešenie pre vaše vonkajšie jednotky

Zváraná konzola Rodigas MS406 v tvare L s rozmermi 700x400 mm je ideálna pre bezpečné uchytenie ťažkých klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel na fasády budov. Konzola unesie zariadenia s hmotnosťou až 180 kg, čo zabezpečuje vysokú stabilitu a bezpečnosť inštalácie. Je vyrobená z odolného kovu s povrchovou úpravou kataforézou, čo ju robí odolnou voči koróznym vplyvom a zvýšenej vlhkosti.

Detailné informácie a praktické vlastnosti:
- Nosnosť: Konzola bezpečne unesie zariadenia až do 180 kg, vhodná pre rôzne typy vonkajších jednotiek.
- Certifikácia TÜV: Zváraná konzola MS406 je certifikovaná TÜV, čo potvrdzuje jej vysokú kvalitu a bezpečnostné štandardy.
- Farba a materiál: Moderná farba RAL 9002 a robustná kovová konštrukcia zabezpečujú, že konzola bude esteticky ladná s mnohými typmi fasád a zároveň poskytne dlhodobú odolnosť.
- Inštalácia a hmotnosť: Konzola váži len 5,4 kg, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. V balení nájdete všetko potrebné pre jednoduchú inštaláciu na stenu.

Pre efektívnu a esteticky príjemnú inštaláciu vašej vonkajšej jednotky vyberte zváranú konzolu Rodigas MS406, ktorá kombinuje pevnosť, spoľahlivosť a moderný dizajn. Navštívte Kpt.cz pre ďalšie informácie a nákup.

- Nosnosť do 180 kg
- Certifikát TÜV
- Počet kusov: 1 pár
- Hmotnosť: 5,4 kg
- RAL 9002

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Rodigas sa zrodila pred 60 rokmi v malom provinčnom mestečku Padova, aby zasiahla celý svet. Spoločnosť, ktorá bola schopná v priebehu času rásť kombináciou neustálych technologických inovácií a extrémnej flexibility, pričom sa z času na čas prispôsobuje potrebám trhu a všeobecnejšie spoločnosti.

Rôzne výrobné konverzie realizované v priebehu desaťročí jej umožnili premeniť sa z inovatívnej lokálnej reality na solídnu globálnu prítomnosť, schopnú konkurovať v sektoroch klimatizácie, fotovoltaických systémov a systémov ochrany proti pádu vo viac ako 40 krajinách sveta.