Parapetná klimatizácia AUX Console 16- 4,1 kW- AUX-16K - vnútorná jednotka- Multi

Kód: 010303
Tip
Značka: AUX
780 € / ks 650 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Dizajnová parapetná klimatizácia - náš špecialista na kúrenie.

Vnútorná jednotka do multisplitu - potrebné dokúpiť adekvátnu vonkajšiu klimatizačnú jednotku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto novinka určená pre multisplit z dielne AUX- tretieho najväčšieho výrobcu klimatizácií na svete teší vo svete už milióny ľudí. Prieduch na spodnej časti zariadenia umožňuje vykúriť miestnosť rýchlo a efektívne. Spolu s horným prieduchom na zariadení prekrytý pohyblivou lamelou dokáže teplý vzduch v miestnosti dokonale premiešať a zabezpečí tak rovnomernú teplotu v každom kúte miestnosti.

Je pekná, tichá, spoľahlivá, kúri, chladí aj odvlhčuje a má zabudovaný WiFi modul a ZADARMO aplikáciu v češtine!

Čo viac si priať?

Dodatočné parametre

Kategória: Multisplitové klimatizácie
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 20 kg
? Výkon: 4-5,5kW
Integrovaný WiFi modul: áno
Aplikácia WiFi v češtine: áno
Chladiaci výkon: 4,1 kW
Vykurovací výkon: 4,5 kW
Ventilátor a filtrácia vzduchu: áno
Rozmery: 720 x 610 x 230 mm
Chladivo: R32
Pripojenie CU potrubia: 1/4 a 3/8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)